Down Gaa The Official Site of
DownGAA

Upcoming Fixtures

Time Venue Team 1   Team 2 Referee
Thursday 23rd May 2019
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 00 PM Ballymartin Eire Og vs Burren GAC B Team Anthony Rogers
2019 Down GAA u12 Hurling League (South)- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (North)- Standings
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Carryduff TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Ballygalget TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (South)- Standings
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Castlewellan TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Rostrevor Gavin Finnegan
Friday 24th May 2019
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Carryduff Francis Caldwell
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Ballyvarley Lorenzo Mc Mullan
2019 Down GAA u14 Hurling League (Division 1)- Standings
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs O'Rahillys Hugh Torney
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ballygalget Hugh Pat Mc Cusker
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Pearse Og park Cuchulainn Hurling Club vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Ballycran TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Kilclief Ben Dearg GAC Eddie Cuthbert
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs St Paul's Shane Lowey
7 30 PM Bright Bright vs Aghaderg Micheal Curran
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs St Michael's GAC, Magheralin James Magennis
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Cill Chua Ciarán Branagan
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs RGU Downpatrick Ciaran Mooney
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Clonduff GAC Paul Faloon
7 30 PM Burren Burren GAC vs Castlewellan Neill Cousins
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Liatroim Peter Brannigan
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Carryduff Brendan Rice
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Bredagh Kevin Mc Grath
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Tullylish Conor Curran
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Longstone Adrian Sharvin
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Glasdrumman Glasdrumman vs Teconnaught Mark Turley
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Dromara Denis Mc Kay
7 30 PM Atticall Atticall vs Drumgath Brian Higgins
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Clann na Banna Declan Ryan
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Annaclone Kevin Faloon
Saturday 25th May 2019
U. 15 Football Talent Academy Group C- Standings
1 00 PM Burren Down vs Monaghan Kevin Faloon
U. 15 Football Talent Academy Group K- Standings
1 00 PM Burren Down U15 B vs Monaghan U15 B Tomas Eastwood
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
4 30 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs An Riocht B Team David Carr
5 00 PM Castlewellan Castlewellan B Team vs Burren GAC B Team Conor Curran
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs Bryansford B Team Gregory Mc Grath
5 00 PM Carryduff Carryduff B Team vs Bredagh B Team Micheal Curran
5 00 PM Liatroim Liatroim B Team vs Cill Chua B Team Kevin Mc Grath
5 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick B Team vs Mayobridge B Team Adrian Sharvin
Sunday 26th May 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
10 00 AM Clonduff Clonduff GAC vs Mayobridge TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Rostrevor Leo Smyth
11 00 AM Burren Burren GAC vs Ballyholland Christopher Morgan
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Newry Shamrocks Caolan Mc Ateer
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Saval Mark Turley
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Glenn John Martins GFC Patrick McDade
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge B Team vs Atticall Declan Carolan
11 00 AM Tullylish Tullylish vs St Michael's GAC, Magheralin Gregory Mc Grath
11 00 AM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Aghaderg Dane Devlin
11 00 AM Clonduff Clonduff GAC B Team vs Longstone Eddie Cuthbert
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland B Team vs Eire Og Jackie Quinn
Show All Records
11 00 AM Burren Burren GAC B Team vs St John Bosco GAC Michael O Rourke
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff U12 A vs Bryansford U12 A Brian Fegan
11 00 AM Castlewellan Castlewellan U12 A vs RGU Downpatrick U12 A Marc Rogan
11 00 AM Teconnaught Teconnaught U12 A vs Sabhaill Naomh Pádraig U12 A John Mc Mullan
11 00 AM Cherryvale Bredagh U12 A vs Cill Chua U12 A Conor Curran
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Bredagh Colm Gribben
11 00 AM Dromara Dromara vs St Colman's Drumaness Peter Owens
11 00 AM St John's St John's Drumnaquoile vs Kilclief Ben Dearg GAC Hugh Pat Mc Cusker
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Darragh Cross Micheal Curran
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Ballykinlar Simon Francis
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Dundrum GAC Eamonn Rooney
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Liatroim PJ Cunningham
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Clann na Banna Ronan Barry
2 00 PM Longstone Longstone vs Annaclone Ronan Mc Ateer
2 00 PM Ballymartin Ballymartin vs Tullylish Neill Cousins
2 00 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Clonduff GAC Eamon Mc Carthy
2 00 PM Atticall Atticall vs Saval TBC
2019 East Down Reserve Football League sponsored by Tel's Confectionary- Standings
6 00 PM Carryduff Carryduff vs Teconnaught Simon Francis
6 00 PM Bryansford Bryansford vs Liatroim Brian Fegan
6 00 PM Cherryvale Bredagh vs Darragh Cross Eugene O Hare
6 00 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs St John's Drumnaquoile Denis Mc Kay
6 00 PM Kilcoo Cill Chua vs Sabhaill Naomh Pádraig Sean Mc Cashin
Monday 27th May 2019
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Mayobridge TBC
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Burren GAC Brendan Rice
7 30 PM Annaclone Annaclone/Drumgath vs Newry Shamrocks Dominic Kearns
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs An Riocht Declan Ryan
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Clann na Banna Ronan Mc Ateer
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Cumann Pheadair Naofa Darren O Hare
South Down U14 Div 3- Standings
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Glenn John Martins GFC Ronan Barry
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Saval Hugh Pat Mc Cusker
7 30 PM Ballymartin Eire Og vs Burren GAC B Team TBC
7 30 PM Valley Road Longstone vs Aghaderg Francis Rogan
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Clonduff GAC Hugh Torney
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Newry Shamrocks John O Connor
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Castlewellan Noel Sands
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballyvarley Eamon Mulvenna
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Castlewellan Peter Brannigan
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Bredagh Sean Mc Cashin
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs St Colman's Drumaness Colm Gribben
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Achadh Líos na Fínne Simon Francis
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Kilclief Ben Dearg GAC Eamonn Rooney
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs St Paul's Conor Curran
2019 East Down U14 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Carryduff John Mc Mullan
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Cill Chua Peter Owens
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Bryansford Brian Fegan
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
7 30 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Naomh Muire C Team Kevin Kelly
Tuesday 28th May 2019
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 15 PM Longstone Longstone vs Mayobridge B Team Colm Gribben
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Annaclone Dane Devlin
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa B Team vs Clonduff GAC B Team Jim Burns
Felix Darby- Standings
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Annaclone TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Drumgath TBC
Wednesday 29th May 2019
Leo Murphy Cup Group 2 - GAA U20 Football Development League- Standings
7 00 PM Down vs Armagh TBC
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Atticall Mark Turley
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Kilclief Ben Dearg GAC Kieran Rice
ACHL Division 1 Res- Standings
7 30 PM Corrigan Park Naomh Eoin vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Teconnaught John Mc Mullan
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Bright TBC
Fr Davies Shield- Standings
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Ballymartin Gregory Mc Grath
Thursday 30th May 2019
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Ballyvarley TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (North)- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Bredagh TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballycran TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (South)- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Ballyvarley TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Newry Shamrocks Shane Lowey
Friday 31st May 2019
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Pearse Og park Cuchulainn Hurling Club vs Carryduff TBC
2019 Down GAA u14 Hurling League (Division 1)- Standings
7 30 PM Castlewellan O'Rahillys vs Bredagh TBC
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Ardglass John Mc Mullan
7 30 PM Derryleckagh Mitchels vs Dundrum GAC Leo Smyth
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Achadh Líos na Fínne Brian Fegan
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Mayobridge TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Cumann Pheadair Naofa Shane Lowey
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Bryansford Declan Ryan
7 30 PM Kilcoo Cill Chua vs Loughinisland Gavin Finnegan
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Burren GAC Paul Faloon
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs St John's Drumnaquoile Oliver Burke
7 30 PM Tullylish Tullylish vs An Riocht TBC
7 30 PM Saval Saval vs Sabhaill Naomh Pádraig Brian Higgins
7 30 PM Longstone Longstone vs Glenn John Martins GFC Ciarán Branagan
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Atticall Eamon Mc Carthy
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Ballymartin Denis Mc Kay
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs St Colman's Drumaness Brendan Rice
Saturday 1st Jun 2019
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
2 00 PM Clonduff Clonduff GAC B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
Christy Ring Cup Group 1- Standings
3 00 PM Letterkenny Donegal vs Down Shane Hynes
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
5 00 PM Kilcoo Cill Chua B Team vs Castlewellan B Team TBC
5 00 PM Bryansford Bryansford B Team vs Carryduff B Team TBC
5 00 PM Cherryvale Bredagh B Team vs Cumann Pheadair Naofa B Team TBC
5 00 PM An Riocht An Riocht B Team vs Liatroim B Team TBC
5 00 PM Burren Naomh Muire C Team vs Ballyholland B Team TBC
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Rostrevor B Team TBC
5 00 PM Burren Burren GAC B Team vs Loughinisland B Team TBC
Sunday 2nd Jun 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs St John Bosco GAC TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Clonduff GAC TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Burren GAC TBC
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Glenn Glenn John Martins GFC vs Drumgath TBC
11 00 AM Saval Saval vs An Riocht TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Clann na Banna TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Atticall Atticall vs Clonduff GAC B Team TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs Tullylish TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Mayobridge B Team TBC
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Ballyholland B Team TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Burren GAC B Team TBC
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Kilcoo Cill Chua U12 A vs Carryduff U12 A James Magennis
11 00 AM Saul Sabhaill Naomh Pádraig U12 A vs Bryansford U12 A Micheal Curran
11 00 AM Teconnaught Teconnaught U12 A vs Castlewellan U12 A Denis Mc Kay
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick U12 A vs Bredagh U12 A Adrian Sharvin
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Loughinisland Simon Francis
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Bredagh Colm Gribben
11 00 AM St John's St John's Drumnaquoile vs Dromara Hugh Pat Mc Cusker
11 00 AM Drumaness St Colman's Drumaness vs Achadh Líos na Fínne Francis Rogan
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Bredagh Sean Mc Cashin
11 00 AM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Teconnaught TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Carryduff Brian Fegan
11 00 AM Ballykinlar Ballykinlar vs Bryansford TBC
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Clonduff Clonduff GAC vs Newry Shamrocks TBC
2 00 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Atticall TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish vs Drumgath TBC
2 00 PM Mayobridge Mayobridge vs Longstone TBC
2 00 PM Annaclone Annaclone vs Glenn John Martins GFC TBC
2 00 PM Saval Saval vs Ballymartin TBC
2019 East Down Reserve Football League sponsored by Tel's Confectionary- Standings
6 00 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Carryduff Sean Mc Cashin
6 00 PM Liatroim Liatroim vs St Colman's Drumaness Colm Gribben
6 00 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Bredagh Eddie Morgan
6 00 PM Ardglass GAC Ardglass vs Bryansford Brian Fegan
6 00 PM Teconnaught Teconnaught vs Cill Chua Conor Curran
Monday 3rd Jun 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Annaclone Annaclone/Drumgath vs Burren GAC TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Atticall TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs St John Bosco GAC TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs An Riocht TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Clonduff GAC TBC
South Down U14 Div 3- Standings
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Eire Og TBC
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Longstone TBC
7 30 PM Saval Saval vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM Burren Burren GAC B Team vs Aghaderg TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Ballygalget TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ballycran TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Ballyvarley TBC
7 30 PM Ballela Ballela CLG vs Carryduff TBC
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Castlewellan Peter Brannigan
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Bredagh John Mc Mullan
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs St Colman's Drumaness Simon Francis
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Achadh Líos na Fínne Denis Mc Kay
7 30 PM Bright Bright vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs St Paul's Sean Mc Cashin
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Darragh Cross Patrick McDade
Tuesday 4th Jun 2019
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
7 30 PM Burren Naomh Muire C Team vs Castlewellan B Team Christopher Morgan
Wednesday 5th Jun 2019
2019 Down GAA u12 Hurling League (South)- Standings
7 15 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Clonduff GAC TBC
Leo Murphy Cup Group 2 - GAA U20 Football Development League- Standings
7 30 PM Meath vs Down TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Atticall TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Mayobridge B Team TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC B Team vs Aghaderg TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Longstone TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Liatroim TBC
Thursday 6th Jun 2019
2019 East Down Reserve Football League sponsored by Tel's Confectionary- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Sabhaill Naomh Pádraig Eamonn Rooney
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Burren Burren GAC vs Ballyholland TBC
Friday 7th Jun 2019
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Con Magee's Glenravel TBC
7 30 PM Naomh Gall Naomh Gall vs Ballycran TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs St Paul's TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Mitchels TBC
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Aghaderg TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Bright TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Rostrevor TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Castlewellan TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Longstone TBC
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Tullylish TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Saval TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Liatroim TBC
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Bredagh TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Drumgath TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Teconnaught TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs St John Bosco GAC TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs Annaclone TBC
Saturday 8th Jun 2019
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
5 00 PM Castlewellan Castlewellan B Team vs An Riocht B Team TBC
5 00 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs Liatroim B Team TBC
5 00 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa B Team vs Bryansford B Team TBC
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs Burren GAC B Team TBC
5 00 PM Carryduff Carryduff B Team vs Naomh Muire C Team TBC
5 00 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Cill Chua B Team TBC
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Clonduff GAC B Team TBC
5 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick B Team vs Bredagh B Team TBC
Sunday 9th Jun 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Burren GAC TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff GAC vs Ballyholland TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Rostrevor TBC
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Clann na Banna TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Glenn John Martins GFC TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Saval TBC
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland B Team vs Annaclone TBC
11 00 AM Glasdrumman Eire Og vs St John Bosco GAC TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge B Team vs Clonduff GAC B Team TBC
11 00 AM Atticall Atticall vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Tullylish TBC
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick U12 A vs Carryduff U12 A Gerard Marks
11 00 AM Castlewellan Castlewellan U12 A vs Sabhaill Naomh Pádraig U12 A John Mc Mullan
11 00 AM Kilcoo Cill Chua U12 A vs Bryansford U12 A Peter Owens
11 00 AM Teconnaught Teconnaught U12 A vs Bredagh U12 A Brian Fegan
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Drumaness St Colman's Drumaness vs Loughinisland TBC
11 00 AM Dromara Dromara vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Bredagh Denis Mc Kay
11 00 AM St John's St John's Drumnaquoile vs Achadh Líos na Fínne Colm Gribben
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Ballykinlar Ballykinlar vs Bredagh Eddie Morgan
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Dundrum GAC Simon Francis
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Teconnaught TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Bryansford Sean Mc Cashin
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Mayobridge Mayobridge vs Atticall TBC
2 00 PM Annaclone Annaclone vs Ballymartin TBC
2 00 PM Saval Saval vs Tullylish TBC
2 00 PM Clonduff Clonduff GAC vs Glenn John Martins GFC TBC
2 00 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Drumgath TBC
2 00 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Longstone TBC
2019 East Down Reserve Football League sponsored by Tel's Confectionary- Standings
6 00 PM Carryduff Carryduff vs St John's Drumnaquoile TBC
6 00 PM Kilcoo Cill Chua vs Darragh Cross TBC
6 00 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Teconnaught TBC
6 00 PM Cherryvale Bredagh vs Liatroim TBC
6 00 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Ardglass TBC
Monday 10th Jun 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Annaclone/Drumgath TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Mayobridge TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Ballyholland TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Clann na Banna TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Rostrevor TBC
South Down U14 Div 3- Standings
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Tullylish TBC
7 30 PM Burren Burren GAC B Team vs Glenn John Martins GFC TBC
7 30 PM Valley Road Longstone vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM Saval Saval vs Eire Og TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Ballygalget TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Liatroim TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Ballela Ballela CLG vs Ballycran TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Ballyvarley TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Carryduff TBC
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Sabhaill Naomh Pádraig Sean Mc Cashin
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs St John's Drumnaquoile Colm Gribben
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs RGU Downpatrick Peter Owens
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Bright Simon Francis
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Darragh Cross Brian Fegan
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ardglass Eugene O Hare
Wednesday 12th Jun 2019
ACHL Division 1 Res- Standings
6 30 PM Cushendall Ruairí Óg vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA U16 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Camloch Craobh Rua Craobh Rua vs Iveagh - O'Rahilly's TBC
ACHL Division 3- Standings
7 30 PM Páirc Mhic Ionnrachtaigh Gort na Móna CLG vs Bredagh TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Na Magha TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
ACHL Division 1- Standings
8 00 PM Ballygalget Ballygalget vs Naomh Eoin TBC
8 00 PM Ballycran Ballycran vs O`Donovan Rossa TBC
8 00 PM Cushendall Ruairí Óg vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
Thursday 13th Jun 2019
2019 Down GAA u12 Hurling League (North)- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (South)- Standings
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
Friday 14th Jun 2019
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballycran TBC
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Ballinascreen TBC
7 30 PM Lavey Lavey vs Bredagh TBC
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA u14 Hurling League (Division 1)- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Cuchulainn Hurling Club TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Aghaderg Achadh Líos na Fínne vs Aghaderg TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Mitchels TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Ardglass TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Ballyholland TBC
7 30 PM Kilcoo Cill Chua vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Rostrevor TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Castlewellan TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs RGU Downpatrick TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Bredagh TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Tullylish TBC
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Liatroim TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Saval TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Dromara Dromara vs Drumgath TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Teconnaught TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs St John Bosco GAC TBC
Saturday 15th Jun 2019
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
5 00 PM Kilcoo Cill Chua B Team vs Ballyholland B Team TBC
5 00 PM Bryansford Bryansford B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
5 00 PM Cherryvale Bredagh B Team vs Mayobridge B Team TBC
5 00 PM Clonduff Clonduff GAC B Team vs Rostrevor B Team TBC
5 00 PM Liatroim Liatroim B Team vs Castlewellan B Team TBC
5 00 PM An Riocht An Riocht B Team vs Loughinisland B Team TBC
5 00 PM Burren Naomh Muire C Team vs Cumann Pheadair Naofa B Team TBC
5 00 PM Burren Burren GAC B Team vs Carryduff B Team TBC
Sunday 16th Jun 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Rostrevor TBC
11 00 AM Burren Burren GAC vs Clonduff GAC TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Mayobridge TBC
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Glenn Glenn John Martins GFC vs Saval TBC
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs An Riocht TBC
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Newry Shamrocks TBC
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland B Team vs Burren GAC B Team TBC
11 00 AM Glasdrumman Eire Og vs Annaclone TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Mayobridge B Team TBC
11 00 AM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Clonduff GAC B Team TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs Atticall TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Aghaderg TBC
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Saul Sabhaill Naomh Pádraig U12 A vs Cill Chua U12 A Brian Fegan
11 00 AM Cherryvale Bredagh U12 A vs Castlewellan U12 A Eamonn Rooney
11 00 AM Carryduff Carryduff U12 A vs Teconnaught U12 A John Mc Mullan
11 00 AM Bryansford Bryansford U12 A vs RGU Downpatrick U12 A James Magennis
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Darragh Cross Sean Mc Cashin
11 00 AM Dromara Dromara vs Achadh Líos na Fínne Francis Rogan
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs St John's Drumnaquoile Gerard Marks
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs St Colman's Drumaness Eugene O Hare
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Liatroim TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Carryduff Micheal Curran
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs St Paul's Denis Mc Kay
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Ballykinlar TBC
2019 Down GAA Minor Football League Division 2 (Lecale Section)- Standings
12 00 PM Saul St Patricks U18 A vs Kilclief Ben Dearg GAC U18 A TBC
ACMHL Division 1- Standings
12 00 PM Lavey Lavey vs Ballygalget TBC
ACHL Division 1 Res- Standings
1 30 PM Cushendall Ruairí Óg vs Ballycran TBC
2019 Down GAA U16 Hurling League (Division 2)- Standings
2 00 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Bredagh TBC
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs St John Bosco GAC TBC
2 00 PM Longstone Longstone vs Newry Shamrocks TBC
2 00 PM Drumgath Drumgath vs Annaclone TBC
2 00 PM Ballymartin Ballymartin vs Mayobridge TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish vs Clann na Banna TBC
2 00 PM Atticall Atticall vs Clonduff GAC TBC
2019 Down GAA U16 Hurling League (Division 2)- Standings
2 00 PM Iveagh - O'Rahilly's vs Craobh Rua TBC
2 00 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Pádraig Mac Raing TBC
ACHL Division 1- Standings
3 00 PM Cushendall Ruairí Óg vs Ballycran TBC
2019 East Down Reserve Football League sponsored by Tel's Confectionary- Standings
6 00 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
6 00 PM Bryansford Bryansford vs St Colman's Drumaness TBC
6 00 PM Liatroim Liatroim vs Carryduff TBC
6 00 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Cill Chua TBC
6 00 PM Ardglass GAC Ardglass vs Bredagh TBC
Monday 17th Jun 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Annaclone Annaclone/Drumgath vs Mayobridge TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs St John Bosco GAC TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Burren GAC TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Rostrevor TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Cumann Pheadair Naofa TBC
South Down U14 Div 3- Standings
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Tullylish TBC
7 30 PM Ballymartin Eire Og vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Saval TBC
7 30 PM Burren Burren GAC B Team vs Longstone TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Ballycran TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ballela CLG TBC
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Castlewellan TBC
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Dundrum GAC Colm Gribben
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs St Colman's Drumaness Eamonn Rooney
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Bright Bright vs Achadh Líos na Fínne Sean Mc Cashin
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Carryduff Denis Mc Kay
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs St Paul's TBC
Tuesday 18th Jun 2019
2019 Down GAA Minor Football League Division 2 (Lecale Section)- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's U18 A vs Bredagh U18 A TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland U18 A vs Kilclief Ben Dearg GAC U18 A TBC
7 30 PM Drumaness St Kevin’s U18 A vs St Patricks U18 A TBC
2019 Down GAA Minor Football League Division 2 (Mourne Section)- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht U18 A vs Baile an Locha U18 A TBC
7 30 PM Dromara Dromara / Dundrum U18 A vs Newry Shamrocks U18 A TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan U18 A vs Liatroim U18 A TBC
2019 South Down GAA Minor Football League - Sponsored by New Mourne Trophies- Standings
7 30 PM Atticall Atticall vs St Patrick's Gaels TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Drumgath TBC
7 30 PM Saval Saval vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Eire Og TBC
7 30 PM Glenn Naomh Eoin vs Tullylish TBC
2019 Down GAA Minor Football League Division 1 (15-a-side)- Standings
7 45 PM Mayobridge Mayobridge U18 A vs Ballyholland U18 A TBC
7 45 PM Burren Burren GAC U18 A vs RGU Downpatrick U18 A TBC
7 45 PM Bryansford Bryansford U18 A vs Carryduff U18 A TBC
7 45 PM Clonduff Clonduff GAC U18 A vs Cill Chua U18 A TBC
Wednesday 19th Jun 2019
ACHL Division 1 Res- Standings
6 30 PM Loughgiel Shamrocks Na Seamróga vs Ballycran TBC
6 30 PM Cuchullians-Dunloy Cuchullains Dun Lathaí vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA Minor Hurling League North- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ballycran TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA Minor Hurling League South- Standings
7 30 PM Camloch Craobh Rua Craobh Rua vs Pádraig Mac Raing TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Cuchulainn Hurling Club TBC
ACHL Division 3- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Bredagh TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Mayobridge B Team TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Clonduff GAC B Team TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Aghaderg TBC
ACHL Division 1- Standings
8 00 PM Loughgiel Shamrocks Na Seamróga vs Ballycran TBC
8 00 PM Cuchullians-Dunloy Cuchullains Dun Lathaí vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
8 00 PM Naomh Gall Naomh Gall vs Ballygalget TBC
Thursday 20th Jun 2019
2019 Down GAA U16 Football League- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff U16 A vs Bryansford U16 A TBC
7 30 PM Kilcoo Cill Chua U16 A vs Bredagh U16 A TBC
7 30 PM Burren Naomh Muire U16 B vs Clonduff GAC U16 A TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U16 A vs Burren GAC U16 A TBC
2019 South Down U16 Football League sponsored by New Mourne Trophies- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht vs St John Bosco GAC TBC
7 30 PM Saval Saval vs Rostrevor TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Mayobridge TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Annaclone/Drumgath TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Newry Shamrocks TBC
2019 East Down U16 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Liatroim Eugene O Hare
7 30 PM Dundrum GAC Dromara / Dundrum vs RGU Downpatrick Brian Fegan
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs St Paul's TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs St Kevin’s Simon Francis
2019 East Down U16 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Carryduff Micheal Curran
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Sabhaill Naomh Pádraig Sean Mc Cashin
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Kilclief Ben Dearg GAC Francis Rogan
2019 Down GAA u12 Hurling League (North)- Standings
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Bredagh TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballygalget TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (South)- Standings
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Castlewellan TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Páirc Esler, Newry St John Bosco GAC vs Newry Shamrocks TBC
Friday 21st Jun 2019
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Carryduff TBC
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Cuchullians-Dunloy Cuchullains Dun Lathaí vs Ballygalget TBC
7 30 PM Ballinascreen Ballinascreen vs Bredagh TBC
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Ahoghill Ghaeil Chluanaidh vs Ballycran TBC
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Loch Mór Dál gCais GAC TBC
2019 Down GAA u14 Hurling League (Division 1)- Standings
7 30 PM O'Rahillys O'Rahillys vs Ballygalget TBC
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Cuchulainn Hurling Club vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Ballycran TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Achadh Líos na Fínne TBC
7 30 PM Bright Bright vs Dundrum GAC TBC
7 30 PM Derryleckagh Mitchels vs St Paul's TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Bryansford TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Cill Chua TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Loughinisland TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs Mayobridge TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Glenn John Martins GFC TBC
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs An Riocht TBC
7 30 PM Saval Saval vs St John's Drumnaquoile TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Carryduff TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Longstone TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs St Colman's Drumaness TBC
7 30 PM Glasdrumman Glasdrumman vs Atticall TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Dromara TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Annaclone TBC
Saturday 22nd Jun 2019
2019 Down GAA U16 Football League- Standings
12 00 PM Kilcoo Cill Chua U16 A vs Naomh Muire U16 B Eddie Cuthbert
Hibernia Cup Group B- Standings
12 00 PM Down vs Derry TBC
Hibernia Cup Group E- Standings
12 00 PM Down U15 B vs Derry U15 B TBC
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
5 00 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Rostrevor B Team TBC
2019 Down GAA Minor Hurling League South- Standings
6 00 PM Páirc Esler, Newry Pádraig Mac Raing vs Craobh Rua TBC
Sunday 23rd Jun 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Ballyholland TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff GAC vs St John Bosco GAC TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Burren GAC TBC
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Glenn John Martins GFC TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Drumgath TBC
11 00 AM Saval Saval vs Clann na Banna TBC
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Annaclone Annaclone vs St John Bosco GAC TBC
11 00 AM Burren Burren GAC B Team vs Eire Og TBC
2019 Down GAA U16 Hurling League (Division 1)- Standings
11 00 AM Ballygalget Ballygalget vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
11 00 AM Cherryvale BYE vs Ballycran TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Tullylish TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Atticall TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge B Team vs Longstone TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff GAC B Team vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Castlewellan Castlewellan U12 A vs Carryduff U12 A Colm Gribben
11 00 AM Kilcoo Cill Chua U12 A vs RGU Downpatrick U12 A Micheal Curran
11 00 AM Cherryvale Bredagh U12 A vs Sabhaill Naomh Pádraig U12 A TBC
11 00 AM Teconnaught Teconnaught U12 A vs Bryansford U12 A TBC
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Dromara Dromara vs Loughinisland Hugh Pat Mc Cusker
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs St Colman's Drumaness Eamonn Rooney
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs St John's Drumnaquoile Sean Mc Cashin
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Carryduff John Mc Mullan
11 00 AM Ballykinlar Ballykinlar vs Liatroim TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Dundrum GAC Denis Mc Kay
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Teconnaught TBC
2019 Ulster GAA Football U20 Championship- Standings
11 45 AM Clones Down vs Antrim TBC
2019 Down GAA Minor Football League Division 1 (15-a-side)- Standings
12 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick U18 A vs Mayobridge U18 A TBC
2019 Down GAA U16 Hurling League (Division 2)- Standings
2 00 PM Castlewellan Iveagh - O'Rahilly's vs Bredagh TBC
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Mayobridge Mayobridge vs Drumgath TBC
2 00 PM Annaclone Annaclone vs Tullylish TBC
2 00 PM Clonduff Clonduff GAC vs Ballymartin TBC
2 00 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Saval TBC
2 00 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Atticall TBC
2019 Down GAA U16 Hurling League (Division 2)- Standings
2 00 PM Camloch Craobh Rua Craobh Rua vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
2 00 PM Pádraig Mac Raing vs Ballyvarley TBC
2019 East Down Reserve Football League sponsored by Tel's Confectionary- Standings
6 00 PM Carryduff Carryduff vs Ardglass TBC
6 00 PM Kilcoo Cill Chua vs Liatroim TBC
6 00 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs St John's Drumnaquoile TBC
6 00 PM Teconnaught Teconnaught vs Darragh Cross TBC
6 00 PM Cherryvale Bredagh vs Bryansford TBC
Monday 24th Jun 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Burren GAC TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone/Drumgath vs Atticall TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs An Riocht TBC
South Down U14 Div 3- Standings
7 30 PM Glasdrumman Eire Og vs Aghaderg TBC
7 30 PM Valley Road Longstone vs Tullylish TBC
7 30 PM Burren Burren GAC B Team vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Saval TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Ballygalget TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Ballycran TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Liatroim TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Ballycran TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Bredagh TBC
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Carryduff TBC
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Sabhaill Naomh Pádraig Colm Gribben
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Bredagh TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs St John's Drumnaquoile Eddie Morgan
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Bright John Mc Mullan
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Kilclief Ben Dearg GAC Simon Francis
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Darragh Cross Sean Mc Cashin
Tuesday 25th Jun 2019
2019 Down GAA Minor Football League Division 1 (15-a-side)- Standings
7 30 PM Burren Burren GAC U18 A vs Carryduff U18 A TBC
2019 Down GAA Minor Football League Division 2 (Lecale Section)- Standings
7 30 PM Saul St Patricks U18 A vs St Paul's U18 A TBC
2019 South Down GAA Minor Football League - Sponsored by New Mourne Trophies- Standings
7 30 PM Glasdrumman Eire Og vs Saval TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Naomh Eoin TBC
7 30 PM Clann na Banna St Patrick's Gaels vs Annaclone TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Longstone TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Atticall TBC
Wednesday 26th Jun 2019
2019 Down GAA Minor Hurling League South- Standings
7 30 PM Cuchulainn Hurling Club vs Iveagh - O'Rahilly's TBC
7 30 PM Pádraig Mac Raing vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Dromara Dromara vs Teconnaught TBC
Thursday 27th Jun 2019
2019 South Down U16 Football League sponsored by New Mourne Trophies- Standings
7 30 PM Drumgath Annaclone/Drumgath vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Tullylish TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Saval TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs An Riocht TBC
2019 East Down U16 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs St Colman's Drumaness Simon Francis
7 30 PM Teconnaught St Kevin’s vs Dromara / Dundrum Colm Gribben
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Loughinisland TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Castlewellan Eamonn Rooney
2019 East Down U16 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs St John's Drumnaquoile Micheal Curran
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ardglass Sean Mc Cashin
7 30 PM Bright Bright vs Bredagh TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (North)- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ballycran TBC
2019 Down GAA u12 Hurling League (South)- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Ballyvarley TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Ballycran TBC
2019 Down GAA U16 Football League- Standings
7 45 PM Kilcoo Cill Chua U16 A vs Carryduff U16 A TBC
7 45 PM Burren Naomh Muire U16 B vs Ballyholland U16 A TBC
7 45 PM Burren Burren GAC U16 A vs Bryansford U16 A TBC
7 45 PM Cherryvale Bredagh U16 A vs Clonduff GAC U16 A TBC
Friday 28th Jun 2019
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Cumann Pheadair Naofa TBC
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Cuchullains Dun Lathaí TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Tír na nÓg Randalstown TBC
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Lamh Dhearg TBC
7 30 PM St Enda's Naomh Éanna vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA u14 Hurling League (Division 1)- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA U14 Hurling League (Division 2)- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Cuchulainn Hurling Club TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Ballyvarley TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Aghaderg TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Bright TBC
7 30 PM Derryleckagh Mitchels vs Ardglass TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilcoo Cill Chua vs Castlewellan TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Burren GAC TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Ballyholland TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Rostrevor TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Tullylish TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Liatroim TBC
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Saval TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Ballymartin TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs St John Bosco GAC TBC
Sunday 30th Jun 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Clonduff GAC TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs St John Bosco GAC TBC
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Burren GAC TBC
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs An Riocht TBC
11 00 AM Saval Saval vs Drumgath TBC
11 00 AM Glenn Glenn John Martins GFC vs Clann na Banna TBC
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Glasdrumman Eire Og vs Ballyholland B Team TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Burren GAC B Team TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Atticall Atticall vs Mayobridge B Team TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Tullylish TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs Clonduff GAC B Team TBC
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Bryansford Bryansford U12 A vs Castlewellan U12 A Sean Mc Cashin
11 00 AM Kilcoo Cill Chua U12 A vs Teconnaught U12 A Peter Brannigan
11 00 AM Saul Sabhaill Naomh Pádraig U12 A vs RGU Downpatrick U12 A TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff U12 A vs Bredagh U12 A TBC
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Dromara John Mc Mullan
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs St John's Drumnaquoile Simon Francis
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Achadh Líos na Fínne Colm Gribben
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs St Colman's Drumaness TBC
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Carryduff James Magennis
11 00 AM Liatroim Liatroim vs St Paul's Simon Francis
11 00 AM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Ballykinlar Fergal Maguire
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Bryansford Eamonn Rooney
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Longstone TBC
2 00 PM Saval Saval vs Annaclone TBC
2 00 PM Drumgath Drumgath vs Clonduff GAC TBC
2 00 PM Ballymartin Ballymartin vs St John Bosco GAC TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish vs Mayobridge TBC
2 00 PM Atticall Atticall vs Newry Shamrocks TBC
2019 Down GAA U16 Hurling League (Division 2)- Standings
2 00 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Craobh Rua TBC
2 00 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Iveagh - O'Rahilly's TBC
2019 East Down Reserve Football League sponsored by Tel's Confectionary- Standings
6 00 PM Bryansford Bryansford vs Carryduff TBC
6 00 PM Liatroim Liatroim vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
6 00 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Teconnaught TBC
6 00 PM Ardglass GAC Ardglass vs Cill Chua TBC
6 00 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Bredagh TBC
Monday 1st Jul 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Atticall Atticall vs St John Bosco GAC TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Annaclone/Drumgath TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs Mayobridge TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Ballyholland TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Rostrevor TBC
South Down U14 Div 3- Standings
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Eire Og TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Aghaderg TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Burren GAC B Team TBC
7 30 PM Saval Saval vs Longstone TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Ballygalget TBC
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Newry Shamrocks TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Ballela Ballela CLG vs Castlewellan TBC
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Castlewellan TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Dundrum GAC TBC
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs RGU Downpatrick TBC
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Achadh Líos na Fínne TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Carryduff TBC
7 30 PM Bright Bright vs Ardglass TBC
Tuesday 2nd Jul 2019
2019 South Down GAA Minor Football League - Sponsored by New Mourne Trophies- Standings
7 30 PM Clann na Banna St Patrick's Gaels vs Drumgath TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Tullylish TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Saval TBC
7 30 PM Glenn Naomh Eoin vs Eire Og TBC
Wednesday 3rd Jul 2019
2019 Down GAA Minor Hurling League South- Standings
7 30 PM Iveagh - O'Rahilly's vs Pádraig Mac Raing TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Craobh Rua TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC B Team vs Atticall TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Longstone TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Aghaderg TBC
Thursday 4th Jul 2019
2019 South Down U16 Football League sponsored by New Mourne Trophies- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Rostrevor TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Saval Saval vs Mayobridge TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Annaclone/Drumgath TBC
2019 East Down U16 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Dundrum GAC Dromara / Dundrum vs Liatroim TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs St Colman's Drumaness TBC
7 30 PM Darragh Cross St Kevin’s vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs St Paul's TBC
2019 East Down U16 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Carryduff TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Bright TBC
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Glasdrumman Glasdrumman vs St Colman's Drumaness TBC
Friday 5th Jul 2019
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Glenariff Ossians Glenariffe Oisin CLG vs Ballygalget TBC
7 30 PM Tir Na nOg Randalstown Tír na nÓg Randalstown vs Bredagh TBC
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Pairc Rossa O`Donovan Rossa vs Ballycran TBC
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Naomh Gall TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Bright vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Mitchels TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Dundrum GAC TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs St Paul's TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Cill Chua TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Loughinisland TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs Bryansford TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Bredagh TBC
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Glenn John Martins GFC TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs St John's Drumnaquoile TBC
7 30 PM Saval Saval vs Carryduff TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Longstone TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Drumgath TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Dromara TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Annaclone TBC
Saturday 6th Jul 2019
U. 15 Football Talent Academy Group C- Standings
12 00 PM Dublin vs Down TBC
U. 15 Football Talent Academy Group K- Standings
12 00 PM Dublin U15 B vs Down U15 B TBC
2019 Down GAA All County Premier Reserve Football League- Standings
5 00 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs Castlewellan B Team TBC
5 00 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa B Team vs Burren GAC B Team TBC
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs An Riocht B Team TBC
5 00 PM Carryduff Carryduff B Team vs Cill Chua B Team TBC
5 00 PM Clonduff Clonduff GAC B Team vs Bredagh B Team TBC
5 00 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Liatroim B Team TBC
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Bryansford B Team TBC
5 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick B Team vs Naomh Muire C Team TBC
Sunday 7th Jul 2019
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Castlewellan Castlewellan U12 A vs Cill Chua U12 A TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff U12 A vs Sabhaill Naomh Pádraig U12 A TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh U12 A vs Bryansford U12 A TBC
11 00 AM Teconnaught Teconnaught U12 A vs RGU Downpatrick U12 A TBC
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Dromara Dromara vs Darragh Cross TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Bredagh TBC
11 00 AM St John's St John's Drumnaquoile vs St Colman's Drumaness TBC
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Liatroim TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Dundrum GAC TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Teconnaught TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Ballykinlar TBC
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Ballymartin TBC
2 00 PM Mayobridge Mayobridge vs Saval TBC
2 00 PM Annaclone Annaclone vs Clann na Banna TBC
2 00 PM Longstone Longstone vs Atticall TBC
2 00 PM Clonduff Clonduff GAC vs Tullylish TBC
2 00 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Drumgath TBC
Monday 8th Jul 2019
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Bredagh TBC
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Bredagh TBC
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs St Colman's Drumaness TBC
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Bright TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs St Paul's TBC
Monday 15th Jul 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Atticall Atticall vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs Annaclone/Drumgath TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Mayobridge TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Ballyholland TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Rostrevor TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Ballygalget TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballycran TBC
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Bredagh TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Ballela CLG TBC
Wednesday 17th Jul 2019
ACHL Division 3- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Shane Uí Néill TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Robert Emmets Cushendun TBC
2019 Down GAA Minor Hurling League South- Standings
7 30 PM Camloch Craobh Rua Craobh Rua vs Iveagh - O'Rahilly's TBC
7 30 PM Cuchulainn Hurling Club vs Pádraig Mac Raing TBC
ACHL Division 1- Standings
8 00 PM Ballycran Ballycran vs Mac Uílín CLG TBC
8 00 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs O`Donovan Rossa TBC
8 00 PM Cushendall Ruairí Óg vs Ballygalget TBC
Thursday 18th Jul 2019
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2019 East Down U16 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Dromara / Dundrum TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs St Colman's Drumaness TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Castlewellan TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs St Kevin’s TBC
2019 East Down U16 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Bright Bright vs St John's Drumnaquoile TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ardglass TBC
Friday 19th Jul 2019
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Glenariffe Oisin CLG TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Mac Uílín CLG TBC
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Coleraine Eoghan Rua Na Magha vs Ballycran TBC
7 30 PM Pairc Ui fhearsithe Shane Uí Néill vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilcoo Cill Chua vs Ballyholland TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Castlewellan TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Rostrevor TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Mayobridge TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Burren GAC TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs An Riocht TBC
7 30 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Liatroim TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Saval TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Dromara Dromara vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Atticall TBC
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Ballymartin TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Teconnaught TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs St John Bosco GAC TBC
Saturday 20th Jul 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Ballyholland TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff GAC vs Rostrevor TBC
11 00 AM Burren Burren GAC vs Mayobridge TBC
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Glenn John Martins GFC TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Saval TBC
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Newry Shamrocks TBC
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland B Team vs St John Bosco GAC TBC
11 00 AM Burren Burren GAC B Team vs Annaclone TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Atticall Atticall vs Tullylish TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge B Team vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Clonduff GAC B Team TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
Hibernia Cup Group B- Standings
12 00 PM Antrim vs Down TBC
Hibernia Cup Group E- Standings
12 00 PM Armagh vs Down U15 B TBC
Sunday 21st Jul 2019
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Bryansford Bryansford U12 A vs Carryduff U12 A TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick U12 A vs Castlewellan U12 A TBC
11 00 AM Saul Sabhaill Naomh Pádraig U12 A vs Teconnaught U12 A TBC
11 00 AM Kilcoo Cill Chua U12 A vs Bredagh U12 A TBC
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Loughinisland TBC
11 00 AM Drumaness St Colman's Drumaness vs Dromara TBC
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs St John's Drumnaquoile TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Achadh Líos na Fínne TBC
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Bredagh TBC
11 00 AM Ballykinlar Ballykinlar vs Carryduff TBC
11 00 AM Dundrum GAC Dundrum GAC vs St Paul's TBC
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Bryansford TBC
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Saval Saval vs Clonduff GAC TBC
2 00 PM Drumgath Drumgath vs Newry Shamrocks TBC
2 00 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Mayobridge TBC
2 00 PM Ballymartin Ballymartin vs Longstone TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish vs St John Bosco GAC TBC
2 00 PM Atticall Atticall vs Glenn John Martins GFC TBC
Monday 22nd Jul 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Annaclone Annaclone/Drumgath vs St John Bosco GAC TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Burren GAC TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Atticall TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs An Riocht TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Liatroim TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Castlewellan TBC
7 30 PM Ballela Ballela CLG vs Ballyvarley TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
2019 East Down U14 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Dundrum GAC TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs St John's Drumnaquoile TBC
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs RGU Downpatrick TBC
2019 East Down U14 FL (Section C - 13 a side) - Sponsored by CM Precision Components Ltd- Standings
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Carryduff TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Darragh Cross TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Ardglass TBC
Thursday 25th Jul 2019
2019 East Down U16 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Dundrum GAC Dromara / Dundrum vs St Colman's Drumaness TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Teconnaught St Kevin’s vs St Paul's TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Castlewellan TBC
2019 East Down U16 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Carryduff TBC
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Bright TBC
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Bredagh TBC
Friday 26th Jul 2019
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Pairc MacUílín Mac Uílín CLG vs Bredagh TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Na Seamróga TBC
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Ahoghill Ghaeil Chluanaidh vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
7 30 PM Davitt Park, Swatragh Swatragh vs Ballycran TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Derryleckagh Mitchels vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs Dundrum GAC TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Bright TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Ardglass TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Loughinisland TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Bryansford TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs Cill Chua TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Saval Saval vs Bredagh TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Glenn John Martins GFC TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Tullylish TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Carryduff TBC
7 30 PM Longstone Sabhaill Naomh Pádraig vs Longstone TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Drumgath TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs St Colman's Drumaness TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Dromara TBC
7 30 PM Glasdrumman Glasdrumman vs Annaclone TBC
Saturday 27th Jul 2019
2019 South Down U12 Football League Div 1 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Clonduff GAC TBC
11 00 AM Burren Burren GAC vs St John Bosco GAC TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Mayobridge TBC
2019 South Down U12 Football League Div 2 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Drumgath TBC
11 00 AM Glenn Glenn John Martins GFC vs An Riocht TBC
11 00 AM Saval Saval vs Newry Shamrocks TBC
2019 South Down U12 Football League Div4 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Ballyholland B Team TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Eire Og TBC
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
11 00 AM Clonduff Clonduff GAC B Team vs Mayobridge B Team TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Atticall TBC
11 00 AM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Longstone TBC
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Aghaderg TBC
Sunday 28th Jul 2019
2019 East Down U12 Football League (Section A - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff U12 A vs Cill Chua U12 A TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford U12 A vs Sabhaill Naomh Pádraig U12 A TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan U12 A vs Teconnaught U12 A TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh U12 A vs RGU Downpatrick U12 A TBC
2019 East Down U12 Football League (Section B - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Darragh Cross TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
11 00 AM Dromara Dromara vs St John's Drumnaquoile TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs St Colman's Drumaness TBC
2019 East Down U12 Football League (Section C - 11 a side) - Sponsored by Plus 2 Print- Standings
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Liatroim TBC
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Dundrum GAC TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs St Paul's TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Ballykinlar TBC
2019 South Down Reserve League Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
2 00 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Tullylish TBC
2 00 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Ballymartin TBC
2 00 PM Mayobridge Mayobridge vs Annaclone TBC
2 00 PM Longstone Longstone vs Drumgath TBC
2 00 PM Clonduff Clonduff GAC vs Clann na Banna TBC
2 00 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Saval TBC
Monday 29th Jul 2019
South Down U14 Div 1- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Annaclone/Drumgath TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs Atticall TBC
South Down U14 Division 2- Standings
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Ballyholland TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs An Riocht TBC
2019 Down GAA ACHL Div 1- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Ballycran TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
2019 Down GAA ACHL Div 2- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Bredagh TBC
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Castlewellan TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballela CLG TBC
Wednesday 31st Jul 2019
2019 South Down U12 Football League Div 3 Sponsored by New Mourne Trophies Newry- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Tullylish TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC B Team vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Longstone TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
Thursday 1st Aug 2019
2019 East Down U16 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Liatroim TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Dromara / Dundrum TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Loughinisland TBC
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs St Kevin’s TBC
2019 East Down U16 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs St John's Drumnaquoile TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
7 30 PM Bright Bright vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
Friday 2nd Aug 2019
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
TBC Cherryvale Bredagh vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
TBC Carryduff Carryduff vs An Riocht TBC
TBC Longstone Longstone vs Darragh Cross TBC
TBC Glenn Glenn John Martins GFC vs St John's Drumnaquoile TBC
TBC Tullylish Tullylish vs Saval TBC
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Na Seamróga TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Kevin Lynch Hurling Club TBC
ACMHL Division 2- Standings
7 30 PM Portaferry St.Patrick's GAC, Portaferry vs Lamh Dhearg TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Con Magee's Glenravel TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Aghaderg TBC
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Achadh Líos na Fínne TBC
7 30 PM Bright Bright vs Mitchels TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilcoo Cill Chua vs Mayobridge TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff GAC vs Burren GAC TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Rostrevor TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs Atticall TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Ballymartin TBC
7 30 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs St John Bosco GAC TBC
Thursday 8th Aug 2019
2019 East Down U16 FL (Section A - 15 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs St Colman's Drumaness TBC
7 30 PM Dundrum GAC Dromara / Dundrum vs Loughinisland TBC
7 30 PM Darragh Cross St Kevin’s vs Castlewellan TBC
2019 East Down U16 FL (Section B - 13 a side) - Sponsored by Peter Fitzpatrick Estate Agents- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Bright TBC
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Ardglass TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Bredagh TBC
Friday 9th Aug 2019
ACMHL Division 1- Standings
7 30 PM Kevin Lynch Park Kevin Lynch Hurling Club vs Bredagh TBC
7 30 PM Pairc Naomh Pól Naomh Pól CLG /St Pauls GAC vs Ballygalget TBC
Monday 12th Aug 2019
7 15 PM Eoghan Ruadh Hurling Club Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh vs Bredagh TBC
Friday 16th Aug 2019
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Naomh Pól CLG /St Pauls GAC TBC
7 30 PM Cushendall Ruairí Óg vs Ballygalget TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief Ben Dearg GAC vs Achadh Líos na Fínne TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Dundrum GAC TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Bright TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's GAC, Magheralin vs Ardglass TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Clonduff GAC TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Cill Chua TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Loughinisland TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Castlewellan TBC
7 30 PM Burren Burren GAC vs RGU Downpatrick TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Bredagh TBC
7 30 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Tullylish TBC
7 30 PM Saval Saval vs Liatroim TBC
7 30 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Carryduff TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Longstone TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Drumgath TBC
7 30 PM Glasdrumman Glasdrumman vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Teconnaught TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Dromara TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Annaclone TBC
Friday 6th Sep 2019
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 15 PM Kilcoo Cill Chua vs Bryansford TBC
7 15 PM Pettit Park Rostrevor vs Ballyholland TBC
7 15 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Mayobridge TBC
7 15 PM Clonduff Clonduff GAC vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 15 PM Castlewellan Castlewellan vs Burren GAC TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 15 PM Liatroim Liatroim vs Sabhaill Naomh Pádraig TBC
7 15 PM Carryduff Carryduff vs Glenn John Martins GFC TBC
7 15 PM Cherryvale Bredagh vs An Riocht TBC
7 15 PM Tullylish Tullylish vs Darragh Cross TBC
7 15 PM Longstone Longstone vs St John's Drumnaquoile TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Bright Bright vs St Michael's GAC, Magheralin TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Dundrum GAC Dundrum GAC vs Mitchels TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Achadh Líos na Fínne vs St Paul's TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs St Colman's Drumaness TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Atticall TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Ballymartin TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Newry Shamrocks TBC
Friday 20th Sep 2019
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
7 15 PM Mayobridge Mayobridge vs Castlewellan TBC
7 15 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs RGU Downpatrick TBC
7 15 PM Bryansford Bryansford vs Clonduff GAC TBC
7 15 PM Loughinisland Loughinisland vs Cill Chua TBC
7 15 PM Burren Burren GAC vs Rostrevor TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
7 15 PM St John's St John's Drumnaquoile vs Bredagh TBC
7 15 PM An Riocht An Riocht vs Tullylish TBC
7 15 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Liatroim TBC
7 15 PM Saul Sabhaill Naomh Pádraig vs Saval TBC
7 15 PM Glenn Glenn John Martins GFC vs Longstone TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
7 15 PM Atticall Atticall vs Clann na Banna TBC
7 15 PM Ballymartin Ballymartin vs Teconnaught TBC
7 15 PM Glasdrumman Glasdrumman vs St John Bosco GAC TBC
7 15 PM Drumaness St Colman's Drumaness vs Annaclone TBC
7 15 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Drumgath TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 4) - Sponsored by O Neills- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Kilclief Ben Dearg GAC TBC
7 30 PM Derryleckagh Mitchels vs Achadh Líos na Fínne TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Dundrum GAC TBC
7 30 PM Bright Bright vs Ardglass TBC
Saturday 5th Oct 2019
2019 Down GAA All County Football League (Division 1) - Sponsored by O Neills- Standings
5 00 PM Pettit Park Rostrevor vs Mayobridge TBC
5 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Bryansford TBC
5 00 PM Clonduff Clonduff GAC vs Loughinisland TBC
5 00 PM Castlewellan Castlewellan vs Cumann Pheadair Naofa TBC
5 00 PM Ballyholland Ballyholland vs Burren GAC TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 2) - Sponsored by O Neills- Standings
5 00 PM Cherryvale Bredagh vs Glenn John Martins GFC TBC
5 00 PM Liatroim Liatroim vs An Riocht TBC
5 00 PM Saval Saval vs Darragh Cross TBC
5 00 PM Tullylish Tullylish vs St John's Drumnaquoile TBC
5 00 PM Longstone Longstone vs Carryduff TBC
2019 Down GAA All County Football League (Division 3) - Sponsored by O Neills- Standings
5 00 PM Drumgath Drumgath vs St Colman's Drumaness TBC
5 00 PM Teconnaught Teconnaught vs Atticall TBC
5 00 PM Jack Mackin Park St John Bosco GAC vs Ballymartin TBC
5 00 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Newry Shamrocks TBC
5 00 PM Annaclone Annaclone vs Dromara TBC