Down Gaa The Official Site of
DownGAA

Upcoming Fixtures

Time Venue Team 1   Team 2 Referee
Saturday 18th May 2024
AC U14 Football League Division 5- Standings
12 00 PM Burren Burren U14 B vs Aghaderg U14 A TBC
Electric Ireland GAA Football All-Ireland Minor Tier 3 Championship- Standings
12 00 PM Páirc Tailteann Meath vs Down Enda Mallon
AC U14 Football League Division 2- Standings
1 00 PM Bryansford Bryansford U14 A vs Clann na Banna U14 A Alan Grant
EirGrid GAA Football All-Ireland U20 B Championship- Standings
2 15 PM Páirc Tailteann Down vs Westmeath Margaret Farrelly
ACPRL Div 1- Standings
2 30 PM Bryansford Bryansford B Team vs Mayobridge B Team Alan Grant
Joe McDonagh Cup- Standings
3 00 PM Laois Hire O'Moore Park, Portlaoise Laois vs Down Colum Cunning
All County Football League Div 3- Standings
3 00 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Teconnaught Micheal Curran
ACPRL Div 1- Standings
4 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa B Team vs Ballyholland B Team Kevin Mc Grath
5 00 PM Cherryvale Bredagh B Team vs Kilcoo B Team Willie Fitzpatrick A
5 00 PM Castlewellan Castlewellan B Team vs Clonduff B Team Gregory Mc Grath
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM Clann na Banna Clann na Banna B Team vs Liatroim B Team Eamonn Rooney
5 00 PM An Riocht An Riocht B Team vs Rostrevor B Team Colm Gribben
5 00 PM Annaclone Annaclone B Team vs Atticall B Team Barry Mullan
5 00 PM Drumgath Drumgath B Team vs Loughinisland B Team Darren O Hare
Tailteann Cup Group 4- Standings
6 00 PM McGovern Park, Ruislip London vs Down Barry Tiernan
Sunday 19th May 2024
ACMFL Div 3- Standings
10 00 AM Clann na Banna St Patricks U18 A vs Carryduff U18 A Jackie Quinn
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Burren Burren vs Ballyholland TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs Saval TBC
11 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Clonduff TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Mayobridge TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Bryansford TBC
11 00 AM Dromara Dromara vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Kilcoo TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Bredagh TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Clann na Banna TBC
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs St Michael's TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Glenn TBC
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Rostrevor TBC
11 00 AM St John's St John's vs Drumgath TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Atticall Atticall vs Darragh Cross TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Glasdrumman TBC
11 00 AM Bright/Ballykinlar vs Drumaness TBC
11 00 AM Saul Saul vs Kilclief TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Kilcoo Kilcoo U12 B vs Newry Shamrocks U12 B TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs An Riocht U12 C TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 B vs Saval U12 A TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U12 A vs Clonduff U12 B TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Annaclone TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs St Paul's TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Loughinisland TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Bryansford TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs St John's TBC
2024 Down GAA u16 Hurling League- Standings
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Castlewellan Lorenzo Mc Mullan
11 00 AM Ballela St Patricks vs Clonduff Declan Carolan
11 00 AM Ballygalget Ballygalget vs Portaferry Hugh Torney
11 00 AM Ballycran Ballycran vs Bredagh John O Connor
AC U16 League Division 1- Standings
12 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Burren Ben Lock
ACHL Div1- Standings
1 00 PM Corrigan Park Naomh Eoin vs Ballycran Darren McKeown
2 00 PM Ruairí Óg Ruairí Óg vs Portaferry Kevin Parke
Show All Records
2 00 PM Ballygalget Ballygalget vs O`Donovan Rossa Fionntan Mc Cotter
ACHL Div3- Standings
2 00 PM Ballymena All Saints Ballymena vs Bredagh Danny O Neill
ACHL Div2- Standings
2 00 PM Robert Emmets Cushendun Robert Emmets Cushendun vs Carryduff Darren Mullan
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Clonduff Clonduff C Team vs Burren C Team Leo Smyth
2 00 PM Saul Saul B Team vs Saval B Team Kevin Kelly
2 00 PM Carryduff Carryduff C Team vs Tullylish B Team Lorenzo Mc Mullan
2 00 PM Mayobridge Mayobridge C Team vs Teconnaught B Team Jackie Quinn
2 00 PM Kilcoo Kilcoo B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
ACRFL Div 2- Standings
2 00 PM Bright Bright B Team vs Castlewellan C Team Micheal Curran
2 00 PM St John's St John's B Team vs An Riocht C Team Gavin Corrigan
2 00 PM Henry Jones Playing Fields East Belfast B Team vs Ballymartin B Team John Mc Mullan
All County U16 League Div 2- Standings
5 00 PM St John's St John's vs St Patricks TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh Colm Gribben
Monday 20th May 2024
2024 Tain Og Division 1 Ulster- Standings
7 00 PM Eoghan Ruadh Hurling Club Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh vs Portaferry TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 15 PM Kilcoo Kilcoo U14 A vs Mayobridge U14 A Seamus Mc Glew
7 15 PM Carryduff Carryduff U14 A vs Annaclone U14 A John Mc Mullan
7 15 PM Burren Burren U14 A vs Liatroim U14 A Kevin Mc Grath
7 15 PM Cherryvale Bredagh U14 A vs Clonduff U14 A Rowan Lyons
AC U14 Football League Division 2- Standings
7 15 PM Bryansford Bryansford U14 A vs RGU Downpatrick U14 A Francis Rogan
7 15 PM Clann na Banna Clann na Banna U14 A vs Dromara U14 A Gregory Mc Grath
7 15 PM Teconnaught Teconnaught U14 A vs Saval U14 A James Magennis
7 15 PM Shamrocks Newry Shamrocks U14 A vs Ballyholland U14 A Declan Ryan
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 15 PM Saul Saul U14 A vs Loughinisland U14 A Brian Fegan
7 15 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U14 A vs Rostrevor U14 A Christopher Morgan
7 15 PM An Riocht An Riocht U14 A vs Longstone U14 A Ronan Mc Ateer (Rostrevor)
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 15 PM Drumaness Drumaness U14 A vs Kilclief U14 A Eamonn Rooney
7 15 PM Darragh Cross Darragh Cross U14 A vs Bright/Ballykinlar U14 A Francis Holland
7 15 PM Tullylish Tullylish U14 A vs Carryduff U14 B Patrick McDade
7 15 PM Castlewellan Castlewellan U14 A vs Bredagh U14 B TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 15 PM Clonduff Clonduff U14 B vs St Michael's U14 A Jackie Quinn
7 15 PM Glenn Glenn U14 A vs Burren U14 B Gavin Finnegan
7 15 PM St Pauls St Paul's U14 A vs Aghaderg U14 A Eugene O Hare
7 15 PM Jack Mackin Park St John Bosco U14 A vs Drumgath U14 A Brian Higgins
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 15 PM Teconnaught Teconnaught U14 B vs Saval U14 B Conor Curran
7 15 PM Ballyholland Ballyholland U14 B vs Mayobridge U14 B Ben Lock
7 15 PM Pettit Park Rostrevor U14 B vs Bryansford U14 B TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 15 PM Cherryvale Bredagh U14 C vs Eire Og U14 A Kevin Kelly
7 15 PM Ardglass GAC Ardglass U14 A vs Aughlisnafin U14 A Karl Brannigan
7 15 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U14 A vs Atticall U14 A Gavin Corrigan
ACPRL Div 1- Standings
7 15 PM Kilcoo Kilcoo B Team vs Mayobridge B Team TBC
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Ballycran Hugh Pat Mc Cusker
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Clonduff John Dornan
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Liatroim TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Castlewellan TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Ballela Declan Magee
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Carryduff Terence Masterson
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs East Belfast Eddie Morgan
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Portaferry Declan Carolan
ACPRL Div 1- Standings
8 00 PM Carryduff Carryduff B Team vs Burren B Team Willie Fitzpatrick A
Tuesday 21st May 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Kilcoo Kilcoo U18 A vs Teconnaught U18 A TBC
7 30 PM Drumaness Dromara/Drumaness U18 A vs Bryansford U18 A Jackie Quinn
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U18 A vs Burren U18 A Mark Turley
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff U18 A vs Cumann Pheadair Naofa U18 A Gavin Corrigan
7 30 PM Saval Saval U18 A vs Liatroim U18 A Brian Higgins
7 30 PM Drumgath Drumgath U18 A vs An Riocht U18 A Eamon Mc Carthy
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U18 A vs St John Bosco U18 A Willie Fitzpatrick A
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan U18 A vs St Patricks U18 A Karl Brannigan
7 30 PM Annaclone Annaclone/Tullylish U18 A vs Carryduff U18 A Leo Smyth
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U18 A vs Glenn U18 A Adrian Sharvin
7 30 PM Saul Saul U18 A vs Atticall U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U18 A vs Bredagh U18 B TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U18 A vs Longstone U18 A Colm Gribben
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks U18 A vs St John's U18 A TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland U18 A vs Darragh Cross U18 A Conor Curran
Wednesday 22nd May 2024
AC U12 GO Games Group 4- Standings
7 00 PM Ardglass GAC Ardglass vs Aughlisnafin TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Burren Burren vs Clonduff Micheal Moore
ACRFL Div 1- Standings
7 30 PM Tullylish Tullylish B Team vs Clonduff C Team TBC
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Mayobridge TBC
7 30 PM Burren Burren vs Bryansford Brendan Rice
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Ballyholland TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Bredagh Alan Grant
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs St John's David Carr
7 30 PM Drumgath Drumgath vs St Patricks Leo Smyth
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Cumann Pheadair Naofa Patrick McDade
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Saul Saul vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Glenn TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Liatroim Oliver Burke
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Saval Brian Fegan
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs St Paul's TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Loughinisland James Magennis
7 30 PM Atticall Atticall vs St Michael's Declan Ryan
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Annaclone Micheal Curran
7 30 PM Dromara Dromara vs Longstone Gavin Corrigan
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Castlewellan Mark Turley
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Burren TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Ballyholland TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
Thursday 23rd May 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Drumgath Neill Cousins
2024 Down GAA Minor Hurling League- Standings
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Ballycran John O Connor
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Carryduff Hugh Torney
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Clonduff Eddie Morgan
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Castlewellan Kieran Rice
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Ballygalget TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Carryduff Lorenzo Mc Mullan
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Castlewellan Ronan Barry
Friday 24th May 2024
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballycran Eamon Mulvenna
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Bredagh Hugh Pat Mc Cusker
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Clonduff TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
7 30 PM Páirc Esler, Newry Patrick Rankin's vs Kilclief Eddie Morgan
Saturday 25th May 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U8 A vs Kilclief U8 A TBC
TBC Loughinisland Loughinisland U8 A vs Drumaness U8 A TBC
TBC Bright Bright U8 A vs Ardglass U8 A TBC
TBC Dromara Dromara U8 A vs RGU Downpatrick U8 A TBC
Joe McDonagh Cup- Standings
TBC Ballycran Down vs Offaly TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM An Riocht An Riocht U8 A vs Aghaderg U8 A TBC
10 00 AM Longstone Longstone U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
10 00 AM Atticall Atticall U8 A vs Dundrum U8 A TBC
10 00 AM Glasdrumman Glasdrumman U8 A vs Drumgath U8 A TBC
10 00 AM Ballymartin Ballymartin U8 A vs Kilcoo TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Clann na Banna Clann na Banna U8 A vs Tullylish U8 A TBC
10 00 AM Mayobridge Mayobridge U8 A vs Annaclone U8 A TBC
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Clonduff U8 B TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM Bryansford Bryansford U8 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 A TBC
10 00 AM Cherryvale Bredagh U8 A vs Darragh Cross U8 A TBC
10 00 AM Liatroim Liatroim U8 A vs St John's U8 A TBC
10 00 AM Castlewellan Castlewellan U8 A vs St Michael's U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
10 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Rostrevor TBC
10 00 AM Glenn Glenn vs Cumann Pheadair Naofa TBC
10 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Saval TBC
AC U8.5 GO Games Group 6- Standings
10 00 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Teconnaught TBC
10 00 AM Cherryvale Bredagh U8 B vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 B TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
11 30 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief U10 A vs Saul U10 A TBC
11 30 AM Darragh Cross Darragh Cross U10 A vs Aghaderg U10 A TBC
11 30 AM Ballymartin Ballymartin U10 A vs Bright U10 A TBC
11 30 AM Dromara Dromara U10 A vs Glasdrumman U10 A TBC
11 30 AM Drumaness Drumaness U10 A vs Aughlisnafin U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 2- Standings
11 30 AM Ardglass GAC Ardglass U10 A vs Dundrum U10 A TBC
11 30 AM Clonduff Clonduff U10 A vs Atticall U10 A TBC
11 30 AM Jack Mackin Park St John Bosco U10 A vs Longstone U10 A TBC
11 30 AM Drumgath Drumgath U10 A vs Glenn U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 3- Standings
11 30 AM Mayobridge Mayobridge U10 A vs Clann na Banna U10 A TBC
11 30 AM Kilcoo Kilcoo U10 A vs Annaclone U10 A TBC
11 30 AM Ballyholland Ballyholland U10 A vs Cumann Pheadair Naofa U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 4- Standings
11 30 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast U10 A vs St Michael's U10 A TBC
11 30 AM St John's St John's U10 A vs Tullylish U10 A TBC
11 30 AM St Pauls St Paul's U10 A vs Loughinisland U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 6- Standings
11 30 AM Cherryvale Bredagh U10 B vs St Paul's U10 A TBC
11 30 AM Cherryvale Bredagh U10 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 A TBC
11 30 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast U10 B vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 B TBC
11 30 AM Teconnaught Teconnaught U10 B vs RGU Downpatrick U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 5- Standings
11 45 AM An Riocht An Riocht U10 A vs Clonduff U10 B TBC
11 45 AM Pettit Park Rostrevor U10 A vs Newry Shamrocks U10 A TBC
11 45 AM Burren Burren U10 A vs Saval U10 A TBC
Brian McLernon Derrylaughan Cup Group 1- Standings
12 00 PM Assumption GS Ballynahinch Down vs Dublin TBC
Brian McLernon Tyrone Cup Group 1- Standings
12 00 PM Down vs Dublin TBC
Buncrana Cup Group 2- Standings
12 00 PM Mayo vs Down TBC
GAA Hurling All-Ireland U20B Championship - Richie McElligott Cup- Standings
3 00 PM Páirc an Chrócaigh Down vs Roscommon TBC
ACHL Div1- Standings
5 00 PM Ballygalget Ballygalget vs Na Seamróga Hugh Torney
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Carryduff B Team TBC
5 00 PM Clonduff Clonduff B Team vs Bryansford B Team TBC
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs Bredagh B Team TBC
5 00 PM Kilcoo Kilcoo B Team vs Castlewellan B Team TBC
5 00 PM Burren Burren B Team vs Cumann Pheadair Naofa B Team TBC
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM Atticall Atticall B Team vs Clann na Banna B Team TBC
5 00 PM Downpatrick Annaclone B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
5 00 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs Drumgath B Team TBC
5 00 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Longstone B Team TBC
5 00 PM Liatroim Liatroim B Team vs An Riocht B Team TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 00 PM Carryduff Carryduff U14 B vs Bredagh U14 B TBC
Sunday 26th May 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Longstone TBC
11 00 AM Saval Saval vs Newry Shamrocks TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Burren TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Ballyholland TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs An Riocht TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Liatroim TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Castlewellan TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Dromara TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Carryduff TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Teconnaught TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's vs St John's TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Tullylish TBC
11 00 AM Glenn Glenn vs Clann na Banna TBC
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Dundrum TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Ardglass TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Bright/Ballykinlar TBC
11 00 AM Drumaness Drumaness vs Saul TBC
11 00 AM Ballymartin Ballymartin vs Atticall TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs St Paul's TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Burren Burren U12 B vs St John Bosco U12 A TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks U12 B vs An Riocht U12 B TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff U12 B vs Kilcoo U12 B TBC
11 00 AM Saval Saval U12 A vs Mayobridge U12 B TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM St John's St John's vs Carryduff TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Loughinisland TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Carryduff TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Bredagh TBC
2024 Down GAA u16 Hurling League- Standings
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Kilclief TBC
11 00 AM Portaferry Portaferry vs Ballycran TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs St Patricks TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Ballygalget TBC
ACRFL Div 2- Standings
2 00 PM Castlewellan Castlewellan C Team vs Darragh Cross B Team TBC
2 00 PM An Riocht An Riocht C Team vs Bredagh C Team TBC
2 00 PM Drumaness Drumaness B Team vs Ballymartin B Team TBC
2 00 PM Bright Bright B Team vs East Belfast B Team TBC
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Teconnaught Teconnaught B Team vs Clonduff C Team TBC
2 00 PM Saval Saval B Team vs Kilcoo C Team TBC
2 00 PM Burren Burren C Team vs Saul B Team TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish B Team vs Mayobridge C Team TBC
2 00 PM Carryduff Carryduff B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
ACMFL Div 2- Standings
5 00 PM Drumgath Drumgath U18 A vs Saval U18 A Gregory Mc Grath
Monday 27th May 2024
2024 Tain Og Division 1 Ulster- Standings
7 00 PM Páirc Chaomhín Uí Loingisgh Kevin Lynch Hurling Club vs Portaferry TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 15 PM Cherryvale Bredagh U14 A vs Mayobridge U14 A TBC
7 15 PM Liatroim Liatroim U14 A vs Carryduff U14 A TBC
7 15 PM Kilcoo Kilcoo U14 A vs Annaclone U14 A TBC
7 15 PM Burren Burren U14 A vs Clonduff U14 A TBC
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 15 PM An Riocht An Riocht U14 A vs Loughinisland U14 A TBC
7 15 PM St John's St John's U14 A vs Cumann Pheadair Naofa U14 A TBC
7 15 PM Pettit Park Rostrevor U14 A vs Longstone U14 A TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 15 PM Castlewellan Castlewellan U14 A vs Kilclief U14 A TBC
7 15 PM Carryduff Carryduff U14 B vs Darragh Cross U14 A TBC
7 15 PM Drumaness Drumaness U14 A vs Bright/Ballykinlar U14 A TBC
7 15 PM Tullylish Tullylish U14 A vs Bredagh U14 B TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 15 PM Jack Mackin Park St John Bosco U14 A vs St Michael's U14 A TBC
7 15 PM Burren Burren U14 B vs Aghaderg U14 A TBC
7 15 PM Clonduff Clonduff U14 B vs Glenn U14 A TBC
7 15 PM St Pauls St Paul's U14 A vs Drumgath U14 A TBC
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 15 PM Pettit Park Rostrevor U14 B vs Saval U14 B TBC
7 15 PM An Riocht An Riocht U14 B vs Mayobridge U14 B TBC
7 15 PM Ballyholland Ballyholland U14 B vs Bryansford U14 B TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 15 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U14 A vs Eire Og U14 A TBC
7 15 PM Carryduff Carryduff U14 C vs Aughlisnafin U14 A TBC
7 15 PM Ardglass GAC Ardglass U14 A vs Atticall U14 A TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Clonduff Adrian Sharvin
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Ballycran TBC
7 30 PM Páirc Esler, Newry Newry Shamrocks vs Liatroim TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Clonduff TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Castlewellan TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs Ballela TBC
7 30 PM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Bredagh TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Carryduff TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Portaferry TBC
AC U14 Football League Division 2- Standings
8 15 PM Shamrocks Newry Shamrocks U14 A vs RGU Downpatrick U14 A TBC
8 15 PM Saval Saval U14 A vs Clann na Banna U14 A TBC
8 15 PM Bryansford Bryansford U14 A vs Dromara U14 A TBC
8 15 PM Teconnaught Teconnaught U14 A vs Ballyholland U14 A TBC
Tuesday 28th May 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U18 A vs Teconnaught U18 A TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford U18 A vs Bredagh U18 A TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo U18 A vs Mayobridge U18 A TBC
7 30 PM Dromara Dromara/Drumaness U18 A vs Burren U18 A TBC
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U18 A vs Cumann Pheadair Naofa U18 A TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht U18 A vs Saval U18 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U18 A vs Liatroim U18 A TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath U18 A vs St John Bosco U18 A TBC
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Saul Saul U18 A vs St Patricks U18 A TBC
7 30 PM Glenn Glenn U18 A vs Annaclone/Tullylish U18 A TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan U18 A vs Carryduff U18 A TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U18 A vs Atticall U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh U18 B vs Loughinisland U18 A TBC
7 30 PM St John's St John's U18 A vs Dundrum U18 A TBC
7 30 PM Longstone Longstone U18 A vs Kilclief U18 A TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks U18 A vs Darragh Cross U18 A TBC
Wednesday 29th May 2024
ACHL Div1- Standings
7 00 PM Portaferry Portaferry vs Naomh Eoin TBC
7 00 PM Ballycran Ballycran vs Ballygalget TBC
ACHL Div2- Standings
7 00 PM Carryduff Carryduff vs Ghaeil Chluanaidh TBC
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Cumann Pheadair Naofa John Dornan
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Clonduff TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Burren TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM St John's St John's vs Drumgath TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Bredagh TBC
7 30 PM Clann na Banna St Patricks vs Tullylish TBC
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Saul Saul vs Saval TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Kilclief TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Liatroim TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Drumaness TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Atticall TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs St John Bosco TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Dromara TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Dundrum TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Bredagh TBC
7 30 PM Burren Burren vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Castlewellan TBC
7 30 PM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Ballyholland TBC
Thursday 30th May 2024
2024 Down GAA Minor Hurling League- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Kilclief TBC
Friday 31st May 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Mayobridge TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Burren Burren vs Bredagh TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Ballyholland TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Kilcoo TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Longstone TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Bryansford TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs An Riocht TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs St John's TBC
7 30 PM Saul Saul vs Saval TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Ballymartin TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Atticall TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Drumaness TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Drumgath TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Glenn TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 4 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Glasdrumman Glasdrumman vs Kilclief TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Dromara TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Ardglass TBC
7 30 PM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Teconnaught TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Bright TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Aghaderg TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Bredagh TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Clonduff TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Ballycran TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Craobh Rua TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Castlewellan TBC
7 30 PM Páirc Esler, Newry Patrick Rankin's vs Killeavy St Moninna TBC
2024-06-01 - 2024-06-02
Tailteann Cup Group 4- Standings
TBC Down vs Offaly TBC
Saturday 1st Jun 2024
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa B Team vs Mayobridge B Team TBC
5 00 PM Bryansford Bryansford B Team vs Castlewellan B Team TBC
5 00 PM Cherryvale Bredagh B Team vs Burren B Team TBC
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs Kilcoo B Team TBC
5 00 PM Carryduff Carryduff B Team vs Clonduff B Team TBC
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM Drumgath Drumgath B Team vs Liatroim B Team TBC
5 00 PM Annaclone Annaclone B Team vs Longstone B Team TBC
5 00 PM An Riocht An Riocht B Team vs Atticall B Team TBC
5 00 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs Loughinisland B Team TBC
5 00 PM Clann na Banna Clann na Banna B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
Sunday 2nd Jun 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Mayobridge TBC
11 00 AM Burren Burren vs Annaclone TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs Clonduff TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Saval TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Cumann Pheadair Naofa TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Bryansford TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Loughinisland TBC
11 00 AM Liatroim Liatroim vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Bredagh TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Rostrevor TBC
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Drumgath TBC
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Glenn TBC
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs St Michael's TBC
11 00 AM St John's St John's vs Aghaderg TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Drumaness TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Kilclief TBC
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs Aughlisnafin TBC
11 00 AM Bright/Ballykinlar vs Ballymartin TBC
11 00 AM Saul Saul vs Darragh Cross TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Kilcoo Kilcoo U12 B vs Burren U12 B TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs Newry Shamrocks U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 B vs Clonduff U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 C vs Saval U12 A TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Bryansford TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs St John's TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Annaclone TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Castlewellan TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs St Paul's TBC
2024 Down GAA u16 Hurling League- Standings
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Bredagh TBC
11 00 AM Ballyvarley St Patricks vs Portaferry TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Clonduff TBC
11 00 AM Ballycran Ballycran vs Carryduff TBC
ACHL Div1- Standings
2 00 PM Ballygalget Ballygalget vs Naomh Éanna TBC
2 00 PM Ballycran Ballycran vs Portaferry TBC
ACHL Div3- Standings
2 00 PM Na Magha Na Magha vs Bredagh TBC
ACHL Div2- Standings
2 00 PM Naomh Gall Naomh Gall vs Carryduff TBC
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Mayobridge Mayobridge C Team vs Carryduff C Team TBC
2 00 PM Saul Saul B Team vs Teconnaught B Team TBC
2 00 PM Clonduff Clonduff C Team vs Tullylish B Team TBC
2 00 PM Kilcoo Kilcoo C Team vs Burren C Team TBC
2 00 PM Saval Saval B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
Monday 3rd Jun 2024
2024 Tain Og Division 1 Ulster- Standings
7 00 PM Gaeil Na Glinnti vs Portaferry TBC
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Liatroim TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Portaferry TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Clonduff TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Bredagh TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs East Belfast TBC
7 30 PM Ballela Ballela vs Kilclief TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballyvarley TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 A vs Kilcoo U14 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U14 A vs Liatroim U14 A TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U14 A vs Burren U14 A TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone U14 A vs Bredagh U14 A TBC
AC U14 Football League Division 2- Standings
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna U14 A vs Bryansford U14 A TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U14 A vs Saval U14 A TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U14 A vs Teconnaught U14 A TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks U14 A vs Dromara U14 A TBC
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 30 PM Longstone Longstone U14 A vs St John's U14 A TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland U14 A vs Rostrevor U14 A TBC
7 30 PM Saul Saul U14 A vs An Riocht U14 A TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U14 A vs Drumaness U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 B vs Carryduff U14 B TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U14 A vs Tullylish U14 A TBC
7 30 PM Bright/Ballykinlar U14 A vs Castlewellan U14 A TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 30 PM Burren Burren U14 B vs Clonduff U14 B TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath U14 A vs Aghaderg U14 A TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's U14 A vs St Paul's U14 A TBC
7 30 PM Glenn Glenn U14 A vs St John Bosco U14 A TBC
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 30 PM Bryansford Bryansford U14 B vs An Riocht U14 B TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U14 B vs Saval U14 B TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U14 B vs Rostrevor U14 B TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 30 PM Atticall Atticall U14 A vs Carryduff U14 C TBC
7 30 PM Ballymartin Eire Og U14 A vs Ardglass U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 C vs Dundrum U14 A TBC
Tuesday 4th Jun 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Kilcoo Kilcoo U18 A vs Bredagh U18 A TBC
7 30 PM Burren Burren U18 A vs Bryansford U18 A TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U18 A vs Dromara/Drumaness U18 A TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U18 A vs Ballyholland U18 A TBC
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM Saval Saval U18 A vs Clonduff U18 A TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco U18 A vs An Riocht U18 A TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U18 A vs Drumgath U18 A TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim U18 A vs Rostrevor U18 A TBC
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Annaclone Annaclone/Tullylish U18 A vs Castlewellan U18 A TBC
7 30 PM Atticall Atticall U18 A vs Glenn U18 A TBC
7 30 PM Aghaderg St Patricks U18 A vs RGU Downpatrick U18 A TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff U18 A vs Saul U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U18 A vs Dundrum U18 A TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U18 A vs St John's U18 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U18 B vs Newry Shamrocks U18 A TBC
7 30 PM Longstone Longstone U18 A vs Loughinisland U18 A TBC
Wednesday 5th Jun 2024
ACHL Div2- Standings
7 00 PM Pairc Ui fhearsithe Shane Uí Néill vs Carryduff TBC
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Burren Burren vs Castlewellan TBC
7 30 PM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Bryansford TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Ballyholland TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs St John's TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Tullylish TBC
7 30 PM Aghaderg St Patricks vs An Riocht TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Rostrevor TBC
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Glenn TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Teconnaught TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Saul TBC
7 30 PM Saval Saval vs Kilcoo TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs St John Bosco TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs St Paul's TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Loughinisland TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Annaclone TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Longstone TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Burren TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Clonduff TBC
Thursday 6th Jun 2024
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 30 PM Drumgath Drumgath U14 A vs St Paul's U14 A TBC
2024 Down GAA Minor Hurling League- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Ballygalget TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Carryduff TBC
Friday 7th Jun 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Burren TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Clonduff TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Carryduff TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Mayobridge TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Loughinisland TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Saul TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM St John's St John's vs Longstone TBC
7 30 PM Saval Saval vs Rostrevor TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Tullylish TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Aughlisnafin TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Annaclone TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Atticall TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs St John Bosco TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 4 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Dromara Dromara vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs St Paul's TBC
7 30 PM Bright Bright vs East Belfast TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs St Michael's TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Dundrum TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Ballygalget TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Liatroim TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Portaferry TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Carryduff TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Patrick Rankin's TBC
7 30 PM Memorial Park Killeavy St Moninna vs Kilclief TBC
Saturday 8th Jun 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Downpatrick RGU Downpatrick U8 A vs Bright U8 A TBC
TBC Drumaness Drumaness U8 A vs Aughlisnafin U8 A TBC
TBC Saul Saul U8 A vs Loughinisland U8 A TBC
TBC Kilclief Ben Dearg Kilclief U8 A vs Dromara U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Atticall U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff vs Longstone U8 A TBC
10 00 AM Drumgath Drumgath U8 A vs Ballymartin U8 A TBC
10 00 AM Aghaderg Aghaderg U8 A vs Glasdrumman U8 A TBC
10 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U8 A vs An Riocht U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Annaclone Annaclone U8 A vs Tullylish U8 A TBC
10 00 AM Mayobridge Mayobridge U8 A vs Clonduff U8 B TBC
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Clann na Banna U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM St Michael's St Michael's U8 A vs Bryansford U8 A TBC
10 00 AM St Pauls St Paul's U8 A vs Liatroim U8 A TBC
10 00 AM St John's St John's U8 A vs Castlewellan U8 A TBC
10 00 AM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 A vs Bredagh U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
10 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Newry Shamrocks TBC
10 00 AM Saval Saval vs Glenn TBC
10 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Burren TBC
AC U8.5 GO Games Group 6- Standings
10 00 AM Cherryvale Bredagh U8 B vs East Belfast TBC
10 00 AM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 B vs Teconnaught TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
11 30 AM Aghaderg Aghaderg U10 A vs Kilclief U10 A TBC
11 30 AM Saul Saul U10 A vs Dromara U10 A TBC
11 30 AM Bright Bright U10 A vs Darragh Cross U10 A TBC
11 30 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U10 A vs Glasdrumman U10 A TBC
11 30 AM Drumaness Drumaness U10 A vs Ballymartin U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 2- Standings
11 30 AM Longstone Longstone U10 A vs Clonduff U10 A TBC
11 30 AM Ardglass GAC Ardglass U10 A vs Drumgath U10 A TBC
11 30 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U10 A vs Atticall U10 A TBC
11 30 AM Glenn Glenn U10 A vs St John Bosco U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 3- Standings
11 30 AM Annaclone Annaclone U10 A vs Mayobridge U10 A TBC
11 30 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa U10 A vs Kilcoo U10 A TBC
11 30 AM Clann na Banna Clann na Banna U10 A vs Liatroim U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 5- Standings
11 30 AM Shamrocks Newry Shamrocks U10 A vs An Riocht U10 A TBC
11 30 AM Saval Saval U10 A vs Rostrevor U10 A TBC
11 30 AM Clonduff Clonduff U10 B vs Bryansford U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 6- Standings
11 30 AM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 B vs Bredagh U10 A TBC
11 30 AM Cherryvale Bredagh U10 B vs Teconnaught U10 B TBC
11 30 AM St Pauls St Paul's U10 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 A TBC
11 30 AM Downpatrick RGU Downpatrick U10 A vs East Belfast U10 B TBC
AC U10.5 GO Games Group 4- Standings
11 45 AM Tullylish Tullylish U10 A vs East Belfast U10 A TBC
11 45 AM Loughinisland Loughinisland U10 A vs St John's U10 A TBC
11 45 AM St Michael's St Michael's U10 A vs Castlewellan U10 A TBC
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs Burren B Team TBC
5 00 PM Castlewellan Castlewellan B Team vs Carryduff B Team TBC
5 00 PM Bryansford Bryansford B Team vs Kilcoo B Team TBC
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Bredagh B Team TBC
5 00 PM Clonduff Clonduff B Team vs Cumann Pheadair Naofa B Team TBC
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM Liatroim Liatroim B Team vs Rostrevor B Team TBC
5 00 PM Longstone Longstone B Team vs Clann na Banna B Team TBC
5 00 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Annaclone B Team TBC
5 00 PM Drumgath Drumgath B Team vs Atticall B Team TBC
5 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick B Team vs An Riocht B Team TBC
Sunday 9th Jun 2024
2024 Down GAA u16 Hurling League- Standings
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Carryduff TBC
11 00 AM Ballela St Patricks vs Ballygalget TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Bredagh TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Portaferry TBC
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Longstone Longstone vs Newry Shamrocks TBC
11 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs An Riocht TBC
11 00 AM Saval Saval vs Burren TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Mayobridge TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Ballyholland TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Kilcoo TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Liatroim TBC
11 00 AM Dromara Dromara vs Carryduff TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Castlewellan TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs St John's TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Dundrum TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's vs Tullylish TBC
11 00 AM Glenn Glenn vs Rostrevor TBC
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Clann na Banna TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Glasdrumman TBC
11 00 AM Ballymartin Ballymartin vs Saul TBC
11 00 AM Drumaness Drumaness vs St Paul's TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Ardglass TBC
11 00 AM Atticall Atticall vs Bright/Ballykinlar TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Burren Burren U12 B vs An Riocht U12 B TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks U12 B vs An Riocht U12 C TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U12 A vs Kilcoo U12 B TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff U12 B vs Mayobridge U12 B TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM St John's St John's vs Loughinisland TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Carryduff TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Bredagh TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Annaclone TBC
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Carryduff Carryduff C Team vs Clonduff C Team TBC
2 00 PM Teconnaught Teconnaught B Team vs Kilcoo C Team TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish B Team vs Saul B Team TBC
2 00 PM Burren Burren C Team vs Saval B Team TBC
2 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Mayobridge TBC
ACMFL Div 2- Standings
5 00 PM Jack Mackin Park St John Bosco U18 A vs Drumgath U18 A TBC
Monday 10th Jun 2024
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Ballycran TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Portaferry TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Ballela TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Ballyvarley TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Bredagh TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Carryduff TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim U14 A vs Mayobridge U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 A vs Kilcoo U14 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U14 A vs Carryduff U14 A TBC
7 30 PM Burren Burren U14 A vs Annaclone U14 A TBC
AC U14 Football League Division 2- Standings
7 30 PM Saval Saval U14 A vs RGU Downpatrick U14 A TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks U14 A vs Bryansford U14 A TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna U14 A vs Ballyholland U14 A TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U14 A vs Dromara U14 A TBC
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 30 PM St John's St John's U14 A vs Loughinisland U14 A TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U14 A vs Saul U14 A TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U14 A vs Longstone U14 A TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 B vs Kilclief U14 A TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan U14 A vs Drumaness U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 B vs Darragh Cross U14 A TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish U14 A vs Bright/Ballykinlar U14 A TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 30 PM Aghaderg Aghaderg U14 A vs St Michael's U14 A TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco U14 A vs Clonduff U14 B TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath U14 A vs Burren U14 B TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's U14 A vs Glenn U14 A TBC
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht U14 B vs Saval U14 B TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U14 B vs Teconnaught U14 B TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U14 B vs Bryansford U14 B TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 C vs Eire Og U14 A TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass U14 A vs Bredagh U14 C TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U14 A vs Atticall U14 A TBC
Tuesday 11th Jun 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Bryansford Bryansford U18 A vs Teconnaught U18 A TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U18 A vs Kilcoo U18 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U18 A vs Burren U18 A TBC
7 30 PM Dromara Dromara/Drumaness U18 A vs Mayobridge U18 A TBC
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht U18 A vs Cumann Pheadair Naofa U18 A TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U18 A vs Clonduff U18 A TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco U18 A vs Saval U18 A TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath U18 A vs Liatroim U18 A TBC
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Glenn Glenn U18 A vs St Patricks U18 A TBC
7 30 PM Saul Saul U18 A vs Castlewellan U18 A TBC
7 30 PM Atticall Atticall U18 A vs Annaclone/Tullylish U18 A TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U18 A vs Carryduff U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM St John's St John's U18 A vs Bredagh U18 B TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland U18 A vs Kilclief U18 A TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U18 A vs Dundrum U18 A TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks U18 A vs Longstone U18 A TBC
Wednesday 12th Jun 2024
ACHL Div2- Standings
7 00 PM Carryduff Carryduff vs Naomh Pól CLG /St Pauls GAC TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Mayobridge TBC
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Bryansford TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Castlewellan TBC
7 30 PM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Ballyholland TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Drumgath TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM St John's St John's vs Tullylish TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs St Patricks TBC
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Saul Saul vs Kilclief TBC
7 30 PM Saval Saval vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Teconnaught TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Kilcoo TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Loughinisland TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs St Paul's TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs St John Bosco TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Longstone TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Dundrum TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Bredagh TBC
7 30 PM Burren Burren vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Ballyholland TBC
Thursday 13th Jun 2024
2024 Down GAA Minor Hurling League- Standings
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Bredagh TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Ballycran TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Clonduff TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs St John's TBC
Friday 14th Jun 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Loughinisland TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Clonduff TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Burren TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Saval Saval vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Rostrevor TBC
7 30 PM Saul Saul vs Liatroim TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Longstone TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Atticall TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Annaclone TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Tullylish TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs St John Bosco TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Drumaness TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 4 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Dundrum TBC
7 30 PM Glasdrumman Glasdrumman vs Ardglass TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Teconnaught TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Bright TBC
7 30 PM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Aghaderg TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs Kilclief TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Ballycran TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Carryduff TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Clonduff TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Memorial Park Killeavy St Moninna vs Castlewellan TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Bredagh TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Craobh Rua TBC
Saturday 15th Jun 2024
ACMFL Div 1- Standings
2 00 PM Cherryvale Bredagh U18 A vs Mayobridge U18 A John Mc Mullan
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Carryduff Carryduff B Team vs Bryansford B Team TBC
5 00 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa B Team vs Castlewellan B Team TBC
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs Mayobridge B Team TBC
5 00 PM Burren Burren B Team vs Kilcoo B Team TBC
5 00 PM Cherryvale Bredagh B Team vs Clonduff B Team TBC
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM Clann na Banna Clann na Banna B Team vs Annaclone B Team TBC
5 00 PM An Riocht An Riocht B Team vs Longstone B Team TBC
5 00 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs Atticall B Team TBC
5 00 PM Liatroim Liatroim B Team vs Loughinisland B Team TBC
5 00 PM Drumgath Drumgath B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
Sunday 16th Jun 2024
2024 Down GAA u16 Hurling League- Standings
11 00 AM Portaferry Portaferry vs Clonduff TBC
11 00 AM Ballygalget Ballygalget vs Kilclief TBC
11 00 AM Ballycran Ballycran vs St Patricks TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Castlewellan TBC
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Saval Saval vs Ballyholland TBC
11 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Burren TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs An Riocht TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Mayobridge TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Clonduff TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Kilcoo TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Castlewellan TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Bryansford TBC
11 00 AM Dromara Dromara vs Liatroim TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM St Michael's St Michael's vs Clann na Banna TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Tullylish TBC
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Dundrum TBC
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Rostrevor TBC
11 00 AM St John's St John's vs Glenn TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Ballymartin TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Darragh Cross TBC
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs Drumaness TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Kilclief TBC
11 00 AM Saul Saul vs Atticall TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs Burren U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 B vs St John Bosco U12 A TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 C vs Clonduff U12 B TBC
11 00 AM Saval Saval U12 A vs Newry Shamrocks U12 B TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Castlewellan TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs St Paul's TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Bryansford TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs St John's TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Carryduff TBC
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Saul Saul B Team vs Carryduff C Team TBC
2 00 PM Saval Saval B Team vs Teconnaught B Team TBC
2 00 PM Kilcoo Kilcoo C Team vs Tullylish B Team TBC
2 00 PM Clonduff Clonduff C Team vs Mayobridge C Team TBC
2 00 PM Burren Burren vs RGU Downpatrick TBC
Monday 17th Jun 2024
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Liatroim TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Ballygalget TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Castlewellan TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs East Belfast TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Ballycran TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ballyvarley TBC
7 30 PM Ballela Ballela vs Portaferry TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 30 PM Annaclone Annaclone U14 A vs Liatroim U14 A TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo U14 A vs Burren U14 A TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 A vs Bredagh U14 A TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U14 A vs Clonduff U14 A TBC
AC U14 Football League Division 2- Standings
7 30 PM Dromara Dromara U14 A vs Saval U14 A TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford U14 A vs Teconnaught U14 A TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna U14 A vs Newry Shamrocks U14 A TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U14 A vs Ballyholland U14 A TBC
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 30 PM Saul Saul U14 A vs St John's U14 A TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Loughinisland TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht U14 A vs Rostrevor U14 A TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 30 PM Bright/Ballykinlar U14 A vs Carryduff U14 B TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness U14 A vs Tullylish U14 A TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U14 A vs Castlewellan U14 A TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U14 A vs Bredagh U14 B TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 30 PM Aghaderg Aghaderg U14 A vs Glenn U14 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U14 B vs St Paul's U14 A TBC
7 30 PM Burren Burren U14 B vs St John Bosco U14 A TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs St Michael's TBC
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U14 B vs An Riocht U14 B TBC
7 30 PM Saval Saval U14 B vs Mayobridge U14 B TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U14 B vs Ballyholland U14 B TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 C vs Carryduff U14 C TBC
7 30 PM Glasdrumman Eire Og U14 A vs Aughlisnafin U14 A TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U14 A vs Ardglass U14 A TBC
Tuesday 18th Jun 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U18 A vs Bryansford U18 A TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo U18 A vs Dromara/Drumaness U18 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U18 A vs Ballyholland U18 A TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U18 A vs Burren U18 A TBC
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim U18 A vs An Riocht U18 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U18 A vs Drumgath U18 A TBC
7 30 PM Saval Saval U18 A vs Rostrevor U18 A TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U18 A vs St John Bosco U18 A TBC
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff U18 A vs Glenn U18 A TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan U18 A vs RGU Downpatrick U18 A TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone/Tullylish U18 A vs Saul U18 A TBC
7 30 PM Aghaderg St Patricks U18 A vs Atticall U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM Longstone Longstone U18 A vs St John's U18 A TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U18 A vs Newry Shamrocks U18 A TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U18 A vs Loughinisland U18 A TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U18 A vs Bredagh U18 B TBC
Wednesday 19th Jun 2024
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Burren Burren vs Clonduff TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Mayobridge TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs RGU Downpatrick TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Rostrevor TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs St Patricks TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs St John's TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs An Riocht TBC
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Kilclief TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Liatroim TBC
7 30 PM Saval Saval vs Glenn TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Saul TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Atticall TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Drumaness TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Loughinisland TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Dromara TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Longstone TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Clonduff TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Castlewellan TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Burren TBC
7 30 PM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Newry Shamrocks TBC
Thursday 20th Jun 2024
2024 Down GAA Minor Hurling League- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballygalget TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Kilclief TBC
Friday 21st Jun 2024
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Warrenpoint Killeavy St Moninna vs Patrick Rankin's TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Clonduff TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Kilclief TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Castlewellan TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Bredagh TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Kilcoo TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Burren TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Liatroim TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs An Riocht TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Saval TBC
7 30 PM Saul Saul vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM St John's St John's vs Bryansford TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Tullylish TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Glenn TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Drumgath TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Aughlisnafin TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Ballymartin TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 4 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Aghaderg Aghaderg vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs East Belfast TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Kilclief TBC
7 30 PM Bright Bright vs St Michael's TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Glasdrumman TBC
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass vs Dromara TBC
Saturday 22nd Jun 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U8 A vs Saul U8 A TBC
TBC Bright Bright U8 A vs Kilclief U8 A TBC
TBC Dromara Dromara U8 A vs Drumaness U8 A TBC
TBC Ardglass GAC Ardglass U8 A vs RGU Downpatrick U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Drumgath U8 A TBC
10 00 AM An Riocht An Riocht U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
10 00 AM Atticall Atticall U8 A vs Clonduff TBC
10 00 AM Glasdrumman Glasdrumman U8 A vs Dundrum U8 A TBC
10 00 AM Ballymartin Ballymartin U8 A vs Aghaderg U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Clann na Banna Clann na Banna U8 A vs Mayobridge U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff U8 B vs Annaclone U8 A TBC
10 00 AM Tullylish Tullylish U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM Darragh Cross Darragh Cross U8 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 A TBC
10 00 AM Bryansford Bryansford U8 A vs St John's U8 A TBC
10 00 AM Cherryvale Bredagh U8 A vs St Michael's U8 A TBC
10 00 AM Castlewellan Castlewellan U8 A vs St Paul's U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
10 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Saval TBC
10 00 AM Burren Burren vs Cumann Pheadair Naofa TBC
10 00 AM Glenn Glenn vs Ballyholland TBC
AC U8.5 GO Games Group 6- Standings
10 00 AM Cherryvale Bredagh U8 B vs Teconnaught TBC
10 00 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 B TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
11 30 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief U10 A vs Bright U10 A TBC
11 30 AM Darragh Cross Darragh Cross U10 A vs Drumaness U10 A TBC
11 30 AM Glasdrumman Glasdrumman U10 A vs Saul U10 A TBC
11 30 AM Ballymartin Ballymartin U10 A vs Aughlisnafin U10 A TBC
11 30 AM Dromara Dromara U10 A vs Aghaderg U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 2- Standings
11 30 AM Clonduff Clonduff U10 A vs Glenn U10 A TBC
11 30 AM Jack Mackin Park St John Bosco U10 A vs Ardglass U10 A TBC
11 30 AM Drumgath Drumgath U10 A vs Dundrum U10 A TBC
11 30 AM Atticall Atticall U10 A vs Longstone U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 3- Standings
11 30 AM Mayobridge Mayobridge U10 A vs Cumann Pheadair Naofa U10 A TBC
11 30 AM Liatroim Liatroim U10 A vs Annaclone U10 A TBC
11 30 AM Kilcoo Kilcoo U10 A vs Ballyholland U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 4- Standings
11 30 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast U10 A vs Loughinisland U10 A TBC
11 30 AM Castlewellan Castlewellan U10 A vs Tullylish U10 A TBC
11 30 AM St John's St John's U10 A vs St Paul's U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 5- Standings
11 30 AM An Riocht An Riocht U10 A vs Saval U10 A TBC
11 30 AM Bryansford Bryansford U10 A vs Newry Shamrocks U10 A TBC
11 30 AM Pettit Park Rostrevor U10 A vs Burren U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 6- Standings
11 30 AM Cherryvale Bredagh U10 A vs RGU Downpatrick U10 A TBC
11 30 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast U10 B vs Bredagh U10 B TBC
11 30 AM Teconnaught Teconnaught U10 B vs St Paul's U10 A TBC
11 30 AM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 B TBC
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Burren B Team TBC
5 00 PM Clonduff Clonduff B Team vs Ballyholland B Team TBC
5 00 PM Kilcoo Kilcoo B Team vs Carryduff B Team TBC
5 00 PM Castlewellan Castlewellan B Team vs Bredagh B Team TBC
5 00 PM Bryansford Bryansford B Team vs Cumann Pheadair Naofa B Team TBC
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM Atticall Atticall B Team vs Liatroim B Team TBC
5 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick B Team vs Rostrevor B Team TBC
5 00 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Clann na Banna B Team TBC
5 00 PM Longstone Longstone B Team vs Drumgath B Team TBC
5 00 PM Annaclone Annaclone B Team vs An Riocht B Team TBC
Sunday 23rd Jun 2024
AC U12 GO Games Group 4- Standings
TBC Atticall Atticall vs Ardglass TBC
TBC Darragh Cross Darragh Cross vs Glasdrumman TBC
TBC Drumaness Drumaness vs Aughlisnafin TBC
TBC Ballymartin Ballymartin vs St Paul's TBC
TBC Bright/Ballykinlar vs Saul TBC
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Burren Burren vs Longstone TBC
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Saval TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Newry Shamrocks TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Dromara TBC
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Carryduff TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Loughinisland TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Teconnaught TBC
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Aghaderg TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs St Michael's TBC
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs St John's TBC
11 00 AM Glenn Glenn vs Drumgath TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Kilcoo Kilcoo U12 B vs An Riocht U12 B TBC
11 00 AM Burren Burren U12 B vs An Riocht U12 C TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U12 A vs Mayobridge U12 B TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff U12 B vs Saval U12 A TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Carryduff TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Loughinisland TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Annaclone TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Bredagh TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs St John's TBC
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Mayobridge Mayobridge C Team vs Saul B Team TBC
2 00 PM Carryduff Carryduff C Team vs Kilcoo C Team TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish B Team vs Saval B Team TBC
2 00 PM Teconnaught Teconnaught B Team vs Burren C Team TBC
2 00 PM Downpatrick RGU Downpatrick B Team vs Clonduff B Team TBC
Monday 24th Jun 2024
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 15 PM Bryansford Bryansford U14 B vs Saval U14 B TBC
7 15 PM Mayobridge Mayobridge U14 B vs Teconnaught U14 B TBC
7 15 PM An Riocht An Riocht U14 B vs Rostrevor U14 B TBC
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Clonduff TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Portaferry TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Ballycran TBC
7 30 PM Ballela Ballela vs Bredagh TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Carryduff TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Ballyvarley TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim U14 A vs Kilcoo U14 A TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U14 A vs Carryduff U14 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U14 A vs Annaclone U14 A TBC
7 30 PM Burren Burren U14 A vs Bredagh U14 A TBC
AC U14 Football League Division 2- Standings
7 30 PM Saval Saval U14 A vs Bryansford U14 A TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U14 A vs Clann na Banna U14 A TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U14 A vs Dromara U14 A TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U14 A vs Newry Shamrocks U14 A TBC
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 30 PM Longstone Longstone U14 A vs Loughinisland U14 A TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U14 A vs Saul U14 A TBC
7 30 PM St John's St John's U14 A vs An Riocht U14 A TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 B vs Drumaness U14 A TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U14 A vs Darragh Cross U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 B vs Bright/Ballykinlar U14 A TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish U14 A vs Castlewellan U14 A TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 30 PM Aghaderg Aghaderg U14 A vs Clonduff U14 B TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's U14 A vs Burren U14 B TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath U14 A vs Glenn U14 A TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's U14 A vs St John Bosco U14 A TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 30 PM Atticall Atticall U14 A vs Eire Og U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 C vs Aughlisnafin U14 A TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 C vs Dundrum U14 A TBC
Tuesday 25th Jun 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Bryansford Bryansford U18 A vs Kilcoo U18 A TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U18 A vs Bredagh U18 A TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U18 A vs Burren U18 A TBC
7 30 PM Dromara Dromara/Drumaness U18 A vs Ballyholland U18 A TBC
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM An Riocht An Riocht U18 A vs Clonduff U18 A TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U18 A vs Saval U18 A TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco U18 A vs Liatroim U18 A TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath U18 A vs Rostrevor U18 A TBC
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Glenn Glenn U18 A vs Castlewellan U18 A TBC
7 30 PM Aghaderg St Patricks U18 A vs Annaclone/Tullylish U18 A TBC
7 30 PM Atticall Atticall U18 A vs Carryduff U18 A TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U18 A vs Saul U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM St John's St John's U18 A vs Kilclief U18 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U18 B vs Dundrum U18 A TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U18 A vs Longstone U18 A TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks U18 A vs Loughinisland U18 A TBC
Wednesday 26th Jun 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Tullylish TBC
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Castlewellan TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Bryansford TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Ballyholland TBC
7 30 PM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Burren TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Bredagh TBC
7 30 PM St John's St John's vs An Riocht TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Tullylish TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs St Patricks TBC
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Darragh Cross TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Saul TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Teconnaught TBC
7 30 PM Saval Saval vs Liatroim TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Drumaness Drumaness vs St John Bosco TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Dundrum TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs St Paul's TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Dromara TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Loughinisland TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Burren Burren vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Ballyholland TBC
Friday 28th Jun 2024
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Carryduff TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Bredagh TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Liatroim TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Patrick Rankin's TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Craobh Rua TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Killeavy St Moninna TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Loughinisland TBC
7 30 PM Burren Burren vs Carryduff TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Mayobridge TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Ballyholland TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Rostrevor TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Longstone TBC
7 30 PM Saul Saul vs St John's TBC
7 30 PM Saval Saval vs Bryansford TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs St John Bosco TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Atticall TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Drumaness TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Ballymartin TBC
Saturday 29th Jun 2024
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa B Team vs Carryduff B Team TBC
5 00 PM Cherryvale Bredagh B Team vs Bryansford B Team TBC
5 00 PM Ballyholland Ballyholland B Team vs Castlewellan B Team TBC
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Kilcoo B Team TBC
5 00 PM Burren Burren B Team vs Clonduff B Team TBC
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM An Riocht An Riocht B Team vs Clann na Banna B Team TBC
5 00 PM Drumgath Drumgath B Team vs Annaclone B Team TBC
5 00 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs Longstone B Team TBC
5 00 PM Atticall Atticall B Team vs Loughinisland B Team TBC
5 00 PM Liatroim Liatroim B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
Sunday 30th Jun 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Longstone Longstone vs Ballyholland TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Burren TBC
11 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Mayobridge TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Clonduff TBC
11 00 AM Saval Saval vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Dromara Dromara vs Kilcoo TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Bredagh TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Bryansford TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Castlewellan TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Clann na Banna TBC
11 00 AM St John's St John's vs Tullylish TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs Rostrevor TBC
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Glenn TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's vs Drumgath TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Bright/Ballykinlar vs Ardglass TBC
11 00 AM Drumaness Drumaness vs Kilclief TBC
11 00 AM Atticall Atticall vs St Paul's TBC
11 00 AM Ballymartin Ballymartin vs Glasdrumman TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Aughlisnafin TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs Kilcoo U12 B TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks U12 B vs Clonduff U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 C vs St John Bosco U12 A TBC
11 00 AM Saval Saval U12 A vs Burren U12 B TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Carryduff TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs St John's TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Bredagh TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Loughinisland TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Annaclone TBC
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Saul Saul B Team vs Clonduff C Team TBC
2 00 PM Saval Saval B Team vs Carryduff C Team TBC
2 00 PM Kilcoo Kilcoo C Team vs Mayobridge C Team TBC
2 00 PM Burren Burren C Team vs Tullylish B Team TBC
2 00 PM Teconnaught Teconnaught vs RGU Downpatrick TBC
Monday 1st Jul 2024
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Ballycran TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Liatroim TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Castlewellan TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballela TBC
7 30 PM Ballyvarley Ballyvarley vs East Belfast TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Kilclief TBC
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Portaferry TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U14 A vs Annaclone U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 A vs Liatroim U14 A TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 A vs Burren U14 A TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo U14 A vs Clonduff U14 A TBC
AC U14 Football League Division 2- Standings
7 30 PM Dromara Dromara U14 A vs RGU Downpatrick U14 A TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks U14 A vs Saval U14 A TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna U14 A vs Teconnaught U14 A TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford U14 A vs Ballyholland U14 A TBC
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U14 A vs St John's U14 A TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht U14 A vs Cumann Pheadair Naofa U14 A TBC
7 30 PM Saul Saul U14 A vs Longstone U14 A TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 30 PM Bright/Ballykinlar U14 A vs Kilclief U14 A TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan U14 A vs Carryduff U14 B TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U14 A vs Tullylish U14 A TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness U14 A vs Bredagh U14 B TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 30 PM Glenn Glenn U14 A vs St Michael's U14 A TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco U14 A vs Aghaderg U14 A TBC
7 30 PM Burren Burren U14 B vs St Paul's U14 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U14 B vs Drumgath U14 A TBC
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U14 B vs An Riocht U14 B TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U14 B vs Mayobridge U14 B TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U14 B vs Bryansford U14 B TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 30 PM Ardglass GAC Ardglass U14 A vs Carryduff U14 C TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U14 A vs Aughlisnafin U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 C vs Atticall U14 A TBC
Tuesday 2nd Jul 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U18 A vs Teconnaught U18 A TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U18 A vs Bryansford U18 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U18 A vs Dromara/Drumaness U18 A TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo U18 A vs Burren U18 A TBC
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim U18 A vs Cumann Pheadair Naofa U18 A TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor U18 A vs An Riocht U18 A TBC
7 30 PM Saval Saval U18 A vs Drumgath U18 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U18 A vs St John Bosco U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM Longstone Longstone U18 A vs Bredagh U18 B TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland U18 A vs St John's U18 A TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U18 A vs Newry Shamrocks U18 A TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U18 A vs Darragh Cross U18 A TBC
Wednesday 3rd Jul 2024
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff U18 A vs St Patricks U18 A TBC
7 30 PM Saul Saul U18 A vs Glenn U18 A TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone/Tullylish U18 A vs RGU Downpatrick U18 A TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan U18 A vs Atticall U18 A TBC
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Mayobridge TBC
7 30 PM Burren Burren vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Newry Shamrocks TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs An Riocht TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Clann na Banna St Patricks vs St John's TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Bredagh TBC
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Saul Saul vs Kilcoo TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Saval TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Glenn TBC
7 30 PM Teconnaught Teconnaught vs Darragh Cross TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs St Michael's TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Longstone TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs Atticall TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Annaclone TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Drumaness TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Clonduff TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Bredagh TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Burren TBC
7 30 PM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Castlewellan TBC
Friday 5th Jul 2024
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Burren Burren B Team vs Carryduff B Team TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Ballycran TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Portaferry TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Kilclief TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Castlewellan TBC
7 30 PM Páirc Esler, Newry Patrick Rankin's vs Craobh Rua TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Castlewellan TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Bredagh TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Clonduff TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Kilcoo TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Burren TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Longstone Longstone vs Liatroim TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs An Riocht TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Saul TBC
7 30 PM St John's St John's vs Saval TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs RGU Downpatrick TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Atticall Atticall vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Glenn TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Annaclone TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Drumgath TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Aughlisnafin TBC
Saturday 6th Jul 2024
ACPRL Div 1- Standings
5 00 PM Derryleckagh Ballyholland B Team vs Cumann Pheadair Naofa B Team TBC
5 00 PM Mayobridge Mayobridge B Team vs Bryansford B Team TBC
5 00 PM Kilcoo Kilcoo B Team vs Bredagh B Team TBC
5 00 PM Clonduff Clonduff B Team vs Castlewellan B Team TBC
ACPRL Div 2- Standings
5 00 PM Liatroim Liatroim B Team vs Clann na Banna B Team TBC
5 00 PM Pettit Park Rostrevor B Team vs An Riocht B Team TBC
5 00 PM Atticall Atticall B Team vs Annaclone B Team TBC
5 00 PM Loughinisland Loughinisland B Team vs Drumgath B Team TBC
Sunday 7th Jul 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Longstone TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Burren Burren vs An Riocht TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Saval TBC
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Newry Shamrocks TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Liatroim TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Dromara TBC
11 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Carryduff TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Loughinisland TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Teconnaught TBC
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Aghaderg TBC
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Dundrum TBC
11 00 AM Glenn Glenn vs St Michael's TBC
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs St John's TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs Atticall TBC
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Darragh Cross TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Ballymartin TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Bright/Ballykinlar TBC
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Saul TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 C vs Kilcoo U12 B TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs An Riocht U12 B TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks U12 B vs Burren U12 B TBC
11 00 AM Saval Saval U12 A vs St John Bosco U12 A TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Carryduff TBC
11 00 AM St John's St John's vs St Paul's TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Castlewellan TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Bryansford TBC
ACRFL Div 1- Standings
2 00 PM Clonduff Clonduff C Team vs Kilcoo C Team TBC
2 00 PM Tullylish Tullylish B Team vs Teconnaught B Team TBC
2 00 PM Mayobridge Mayobridge C Team vs Saval B Team TBC
2 00 PM Carryduff Carryduff C Team vs Burren C Team TBC
2 00 PM Saul Saul B Team vs RGU Downpatrick B Team TBC
Monday 8th Jul 2024
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Clonduff TBC
Saturday 13th Jul 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Loughinisland Loughinisland U8 A vs Aughlisnafin U8 A TBC
TBC Drumaness Drumaness U8 A vs Bright U8 A TBC
TBC Saul Saul U8 A vs Dromara U8 A TBC
TBC Kilclief Ben Dearg Kilclief U8 A vs Ardglass U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Glasdrumman U8 A TBC
10 00 AM Longstone Longstone U8 A vs Atticall U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff vs An Riocht U8 A TBC
10 00 AM Aghaderg Aghaderg U8 A vs Kilcoo TBC
10 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U8 A vs Ballymartin U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Mayobridge Mayobridge U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
10 00 AM Annaclone Annaclone U8 A vs Clann na Banna U8 A TBC
10 00 AM Tullylish Tullylish U8 A vs Clonduff U8 B TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM St Michael's St Michael's U8 A vs Darragh Cross U8 A TBC
10 00 AM St Pauls St Paul's U8 A vs Bryansford U8 A TBC
10 00 AM St John's St John's U8 A vs Bredagh U8 A TBC
10 00 AM Liatroim Liatroim U8 A vs Castlewellan U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
10 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Rostrevor TBC
10 00 AM Saval Saval vs Burren TBC
10 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Newry Shamrocks TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
11 45 AM Aghaderg Aghaderg U10 A vs Glasdrumman U10 A TBC
11 45 AM Ballymartin Ballymartin U10 A vs Darragh Cross U10 A TBC
11 45 AM Bright Bright U10 A vs Dromara U10 A TBC
11 45 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U10 A vs Saul U10 A TBC
11 45 AM Drumaness Drumaness U10 A vs Kilclief U10 A TBC
Brian McLernon Derrylaughan Cup Group 1- Standings
12 00 PM Down vs Armagh TBC
Brian McLernon Tyrone Cup Group 1- Standings
12 00 PM Down vs Armagh TBC
Buncrana Cup Group 2- Standings
12 00 PM Tyrone vs Down TBC
Monday 15th Jul 2024
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballygalget Ballygalget vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Ballycran TBC
Friday 19th Jul 2024
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Ballygalget TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Bredagh TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Carryduff TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Camloch Craobh Rua Craobh Rua vs Kilclief TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Patrick Rankin's TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Killeavy St Moninna TBC
Sunday 21st Jul 2024
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U12 A vs Newry Shamrocks U12 B TBC
11 00 AM Burren Burren U12 B vs Clonduff U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 B vs An Riocht U12 C TBC
11 00 AM Kilcoo Kilcoo U12 B vs Saval U12 A TBC
Monday 22nd Jul 2024
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Portaferry TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Loughinisland TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Kilcoo TBC
7 30 PM Burren Burren vs Mayobridge TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Ballyholland TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Saul Saul vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs Saval TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Longstone TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs St John's TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Bryansford TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Annaclone Annaclone vs St John Bosco TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Drumgath TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Atticall TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Drumaness TBC
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Ballymartin TBC
AC U14 Football League Division 1- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U14 A vs Kilcoo U14 A TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone U14 A vs Carryduff U14 A TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim U14 A vs Burren U14 A TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff U14 A vs Bredagh U14 A TBC
AC U14 Football League Division 2- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick U14 A vs Bryansford U14 A TBC
7 30 PM Dromara Dromara U14 A vs Clann na Banna U14 A TBC
7 30 PM Saval Saval U14 A vs Teconnaught U14 A TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland U14 A vs Newry Shamrocks U14 A TBC
AC U14 Football League Division 3- Standings
7 30 PM Loughinisland Loughinisland U14 A vs Saul U14 A TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U14 A vs Rostrevor U14 A TBC
7 30 PM Longstone Longstone U14 A vs An Riocht U14 A TBC
AC U14 Football League Division 4- Standings
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U14 A vs Drumaness U14 A TBC
7 30 PM Bright/Ballykinlar U14 A vs Darragh Cross U14 A TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff U14 B vs Tullylish U14 A TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh U14 B vs Castlewellan U14 A TBC
AC U14 Football League Division 5- Standings
7 30 PM St Michael's St Michael's U14 A vs Clonduff U14 B TBC
7 30 PM Glenn Glenn U14 A vs Burren U14 B TBC
7 30 PM Aghaderg Aghaderg U14 A vs St Paul's U14 A TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath U14 A vs St John Bosco U14 A TBC
AC U14 Football League Division 6- Standings
7 30 PM Saval Saval U14 B vs Teconnaught U14 B TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U14 B vs Ballyholland U14 B TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford U14 B vs Rostrevor U14 B TBC
AC U14 Football League Division 7- Standings
7 30 PM Ballymartin Eire Og U14 A vs Bredagh U14 C TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U14 A vs Ardglass U14 A TBC
7 30 PM Atticall Atticall U14 A vs Dundrum U14 A TBC
Tuesday 23rd Jul 2024
ACMFL Div 1- Standings
7 30 PM Teconnaught Teconnaught U18 A vs Kilcoo U18 A TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge U18 A vs Bredagh U18 A TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford U18 A vs Dromara/Drumaness U18 A TBC
7 30 PM Burren Burren U18 A vs Ballyholland U18 A TBC
ACMFL Div 2- Standings
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa U18 A vs Clonduff U18 A TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim U18 A vs Saval U18 A TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht U18 A vs Drumgath U18 A TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco U18 A vs Rostrevor U18 A TBC
ACMFL Div 3- Standings
7 30 PM Aghaderg St Patricks U18 A vs Castlewellan U18 A TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff U18 A vs Annaclone/Tullylish U18 A TBC
7 30 PM Glenn Glenn U18 A vs RGU Downpatrick U18 A TBC
7 30 PM Atticall Atticall U18 A vs Saul U18 A TBC
ACMFL Div 4- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh U18 B vs Kilclief U18 A TBC
7 30 PM Longstone Longstone U18 A vs Dundrum U18 A TBC
7 30 PM St John's St John's U18 A vs Newry Shamrocks U18 A TBC
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U18 A vs Loughinisland U18 A TBC
Wednesday 24th Jul 2024
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Clonduff TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Castlewellan TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Burren TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Ballyholland TBC
All County U16 League Div 2- Standings
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs An Riocht TBC
7 30 PM St John's St John's vs Rostrevor TBC
7 30 PM Aghaderg St Patricks vs Drumgath TBC
7 30 PM Milltown Playing Fields Cumann Pheadair Naofa vs Tullylish TBC
All County Football League Div 3- Standings
7 30 PM Darragh Cross Darragh Cross vs Saul TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Kilcoo TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Kilclief TBC
7 30 PM Saval Saval vs Teconnaught TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Dromara TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs St Paul's TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Dundrum TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Atticall TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs St John Bosco TBC
All County U16 League 4B- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Burren Burren vs Clonduff TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Bredagh TBC
Friday 26th Jul 2024
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 1- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Carryduff TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Liatroim TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Portaferry TBC
2024 Down GAA u14 Hurling League Div 2- Standings
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Bredagh TBC
7 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Patrick Rankin's TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Carryduff TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Castlewellan TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Bredagh TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Clonduff TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Burren TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Rostrevor TBC
7 30 PM Saval Saval vs Liatroim TBC
7 30 PM St John's St John's vs An Riocht TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Saul TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs RGU Downpatrick TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Tullylish TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Glenn TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Annaclone TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Aughlisnafin TBC
Saturday 27th Jul 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Bright Bright U8 A vs Saul U8 A TBC
TBC Downpatrick RGU Downpatrick U8 A vs Kilclief U8 A TBC
TBC Dromara Dromara U8 A vs Loughinisland U8 A TBC
TBC Ardglass GAC Ardglass U8 A vs Drumaness U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 6- Standings
10 00 AM Teconnaught Teconnaught vs East Belfast TBC
10 00 AM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 B vs Bredagh U8 B TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Dundrum U8 A TBC
10 00 AM An Riocht An Riocht U8 A vs Longstone U8 A TBC
10 00 AM Drumgath Drumgath U8 A vs Aghaderg U8 A TBC
10 00 AM Glasdrumman Glasdrumman U8 A vs Clonduff TBC
10 00 AM Ballymartin Ballymartin U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Clann na Banna Clann na Banna U8 A vs Clonduff U8 B TBC
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Annaclone U8 A TBC
10 00 AM Mayobridge Mayobridge U8 A vs Tullylish U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM Darragh Cross Darragh Cross U8 A vs St John's U8 A TBC
10 00 AM Bryansford Bryansford U8 A vs Liatroim U8 A TBC
10 00 AM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 A vs St Michael's U8 A TBC
10 00 AM Cherryvale Bredagh U8 A vs St Paul's U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
10 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Glenn TBC
10 00 AM Burren Burren vs Ballyholland TBC
10 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Saval TBC
AC U10.5 GO Games Group 2- Standings
11 30 AM Ardglass GAC Ardglass U10 A vs Clonduff U10 A TBC
11 30 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U10 A vs Longstone U10 A TBC
11 30 AM Glenn Glenn U10 A vs Atticall U10 A TBC
11 30 AM Drumgath Drumgath U10 A vs St John Bosco U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 3- Standings
11 30 AM Annaclone Annaclone U10 A vs Clann na Banna U10 A TBC
11 30 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa U10 A vs Liatroim U10 A TBC
11 30 AM Ballyholland Ballyholland U10 A vs Mayobridge U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 4- Standings
11 30 AM Tullylish Tullylish U10 A vs St Michael's U10 A TBC
11 30 AM Loughinisland Loughinisland U10 A vs Castlewellan U10 A TBC
11 30 AM St Pauls St Paul's U10 A vs East Belfast U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 5- Standings
11 30 AM Shamrocks Newry Shamrocks U10 A vs Clonduff U10 B TBC
11 30 AM Saval Saval U10 A vs Bryansford U10 A TBC
11 30 AM Burren Burren U10 A vs An Riocht U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 6- Standings
11 30 AM Cherryvale Bredagh U10 B vs Bredagh U10 A TBC
11 30 AM St Pauls St Paul's U10 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 B TBC
11 30 AM Downpatrick RGU Downpatrick U10 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 A TBC
11 30 AM Teconnaught Teconnaught U10 B vs East Belfast U10 B TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
11 30 AM Saul Saul U10 A vs Aghaderg U10 A TBC
11 30 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief U10 A vs Ballymartin U10 A TBC
11 30 AM Darragh Cross Darragh Cross U10 A vs Aughlisnafin U10 A TBC
11 30 AM Glasdrumman Glasdrumman U10 A vs Bright U10 A TBC
11 30 AM Dromara Dromara U10 A vs Drumaness U10 A TBC
Sunday 28th Jul 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Ballyholland TBC
11 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Saval TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Mayobridge TBC
11 00 AM Burren Burren vs Clonduff TBC
11 00 AM Longstone Longstone vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Kilcoo TBC
11 00 AM Dromara Dromara vs Bredagh TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Bryansford TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs RGU Downpatrick TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Clann na Banna TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs St Michael's TBC
11 00 AM St John's St John's vs Rostrevor TBC
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Glenn TBC
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Drumgath TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs St John's TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Bryansford TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Bredagh TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Loughinisland TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Ardglass TBC
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Atticall TBC
11 00 AM Drumaness Drumaness vs Ballymartin TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Bright/Ballykinlar TBC
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs Saul TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks U12 B vs Kilcoo U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 C vs Mayobridge U12 B TBC
11 00 AM Saval Saval U12 A vs An Riocht U12 B TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff U12 B vs St John Bosco U12 A TBC
Monday 29th Jul 2024
2024 Down GAA ACHL Div 1 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballycran Ballycran vs Cumann Pheadair Naofa TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Liatroim Liatroim vs Portaferry TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Ballygalget TBC
2024 Down GAA ACHL Div 2 (Sponsored by Coach Connections)- Standings
7 30 PM Ballela Ballela vs Ballycran TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Bredagh TBC
7 30 PM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Kilclief TBC
7 30 PM Portaferry Portaferry vs Ballyvarley TBC
Wednesday 31st Jul 2024
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Mayobridge TBC
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Bryansford TBC
7 30 PM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Burren Burren vs Newry Shamrocks TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Atticall Atticall vs Drumaness TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Loughinisland TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Annaclone TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs St Michael's TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Longstone TBC
Friday 2nd Aug 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Bredagh TBC
7 30 PM Burren Burren vs Kilcoo TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Mayobridge TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Ballyholland TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Liatroim Liatroim vs An Riocht TBC
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Saval TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Longstone TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs St John's TBC
7 30 PM Saul Saul vs Bryansford TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Clann na Banna Clann na Banna vs Glenn TBC
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Drumgath TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Atticall TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Drumaness TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Ballymartin TBC
Sunday 4th Aug 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Burren TBC
11 00 AM Saval Saval vs Longstone TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs An Riocht TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Newry Shamrocks TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Liatroim TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Dromara TBC
11 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Castlewellan TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Tullylish TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's vs Teconnaught TBC
11 00 AM Glenn Glenn vs Aghaderg TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Dundrum TBC
11 00 AM Drumgath Drumgath vs St John's TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
11 00 AM St John's St John's vs Carryduff TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Castlewellan TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs St Paul's TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Bright/Ballykinlar vs Kilclief TBC
11 00 AM Ballymartin Ballymartin vs Darragh Cross TBC
11 00 AM Atticall Atticall vs Drumaness TBC
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Glasdrumman TBC
11 00 AM Saul Saul vs Aughlisnafin TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U12 A vs Burren U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 B vs Newry Shamrocks U12 B TBC
11 00 AM Kilcoo Kilcoo U12 B vs Clonduff U12 B TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs Saval U12 A TBC
Monday 5th Aug 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Loughinisland TBC
7 30 PM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Carryduff TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Castlewellan TBC
7 30 PM Kilcoo Kilcoo vs Clonduff TBC
7 30 PM Cherryvale Bredagh vs Burren TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Longstone Longstone vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Rostrevor TBC
7 30 PM St John's St John's vs Liatroim TBC
7 30 PM Saval Saval vs Saul TBC
7 30 PM An Riocht An Riocht vs RGU Downpatrick TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Atticall Atticall vs St John Bosco TBC
7 30 PM Ballymartin Ballymartin vs Tullylish TBC
7 30 PM Drumaness Drumaness vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Drumgath Drumgath vs Annaclone TBC
7 30 PM Glenn Glenn vs Aughlisnafin TBC
Wednesday 7th Aug 2024
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Clonduff TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs Burren TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Castlewellan TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM St Pauls St Paul's vs St John Bosco TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Dundrum TBC
7 30 PM St Michael's St Michael's vs Atticall TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Drumaness TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Dromara TBC
Friday 9th Aug 2024
2024 Down GAA ACFL - Division 1 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Burren Burren vs Castlewellan TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Bredagh TBC
7 30 PM Carryduff Carryduff vs Kilcoo TBC
7 30 PM Mayobridge Mayobridge vs Ballyholland TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Cumann Pheadair Naofa TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 2 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Liatroim TBC
7 30 PM Saul Saul vs An Riocht TBC
7 30 PM Pettit Park Rostrevor vs Saval TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs St John's TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs Bryansford TBC
2024 Down GAA ACFL - Division 3 (Sponsored by O'Neills)- Standings
7 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Clann na Banna TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs Glenn TBC
7 30 PM Tullylish Tullylish vs Drumgath TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Drumaness TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Ballymartin TBC
Saturday 10th Aug 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U8 A vs Dromara U8 A TBC
TBC Loughinisland Loughinisland U8 A vs Bright U8 A TBC
TBC Drumaness Drumaness U8 A vs RGU Downpatrick U8 A TBC
TBC Saul Saul U8 A vs Ardglass U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 6- Standings
10 00 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Bredagh U8 B TBC
10 00 AM Teconnaught Teconnaught vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 B TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Kilcoo TBC
10 00 AM Longstone Longstone U8 A vs Glasdrumman U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff vs Ballymartin U8 A TBC
10 00 AM Atticall Atticall U8 A vs An Riocht U8 A TBC
10 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U8 A vs Drumgath U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Tullylish Tullylish U8 A vs Clann na Banna U8 A TBC
10 00 AM Annaclone Annaclone U8 A vs Mayobridge U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff U8 B vs St John Bosco U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM St Pauls St Paul's U8 A vs Darragh Cross U8 A TBC
10 00 AM St John's St John's U8 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 A TBC
10 00 AM Liatroim Liatroim U8 A vs Bredagh U8 A TBC
10 00 AM Castlewellan Castlewellan U8 A vs Bryansford U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
10 00 AM Saval Saval vs Cumann Pheadair Naofa TBC
10 00 AM Glenn Glenn vs Burren TBC
10 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Rostrevor TBC
AC U10.5 GO Games Group 2- Standings
11 30 AM Longstone Longstone U10 A vs Glenn U10 A TBC
11 30 AM Clonduff Clonduff U10 A vs Drumgath U10 A TBC
11 30 AM Jack Mackin Park St John Bosco U10 A vs Dundrum U10 A TBC
11 30 AM Atticall Atticall U10 A vs Ardglass U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 3- Standings
11 30 AM Mayobridge Mayobridge U10 A vs Kilcoo U10 A TBC
11 30 AM Liatroim Liatroim U10 A vs Ballyholland U10 A TBC
11 30 AM Clann na Banna Clann na Banna U10 A vs Cumann Pheadair Naofa U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 4- Standings
11 30 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast U10 A vs St John's U10 A TBC
11 30 AM Castlewellan Castlewellan U10 A vs St Paul's U10 A TBC
11 30 AM St Michael's St Michael's U10 A vs Loughinisland U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 5- Standings
11 30 AM An Riocht An Riocht U10 A vs Rostrevor U10 A TBC
11 30 AM Bryansford Bryansford U10 A vs Burren U10 A TBC
11 30 AM Clonduff Clonduff U10 B vs Saval U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 6- Standings
11 30 AM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 B vs RGU Downpatrick U10 A TBC
11 30 AM Cherryvale Bredagh U10 A vs Teconnaught U10 B TBC
11 30 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast U10 B vs St Paul's U10 A TBC
11 30 AM Carryduff CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 A vs Bredagh U10 B TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
11 30 AM Darragh Cross Darragh Cross U10 A vs Kilclief U10 A TBC
11 30 AM Ballymartin Ballymartin U10 A vs Dromara U10 A TBC
11 30 AM Bright Bright U10 A vs Saul U10 A TBC
11 30 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U10 A vs Aghaderg U10 A TBC
11 30 AM Drumaness Drumaness U10 A vs Glasdrumman U10 A TBC
Sunday 11th Aug 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Longstone Longstone vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Saval TBC
11 00 AM Burren Burren vs Mayobridge TBC
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Clonduff TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Bredagh TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Bryansford TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Dromara Dromara vs Loughinisland TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Teconnaught Teconnaught vs Aghaderg TBC
11 00 AM St John's St John's vs St Michael's TBC
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Rostrevor TBC
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Glenn TBC
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Drumgath TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs St John's TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs St Paul's TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Bryansford TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Loughinisland TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Ardglass TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Atticall TBC
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs St Paul's TBC
11 00 AM Drumaness Drumaness vs Bright/Ballykinlar TBC
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Saul TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Burren Burren U12 B vs Kilcoo U12 B TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks U12 B vs Mayobridge U12 B TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff U12 B vs An Riocht U12 B TBC
11 00 AM Saval Saval U12 A vs An Riocht U12 C TBC
Wednesday 14th Aug 2024
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Downpatrick RGU Downpatrick vs Mayobridge TBC
7 30 PM Clonduff Clonduff vs Bryansford TBC
7 30 PM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh vs Newry Shamrocks TBC
7 30 PM Burren Burren vs Ballyholland TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Drumaness Drumaness vs St Michael's TBC
7 30 PM Atticall Atticall vs Longstone TBC
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Annaclone TBC
7 30 PM Dromara Dromara vs Loughinisland TBC
7 30 PM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs St Paul's TBC
Sunday 18th Aug 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Ballyholland TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Burren TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Longstone TBC
11 00 AM Saval Saval vs An Riocht TBC
11 00 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Newry Shamrocks TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Kilcoo TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Liatroim TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Castlewellan TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Carryduff TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Clann na Banna TBC
11 00 AM Drumgath Drumgath vs Tullylish TBC
11 00 AM Glenn Glenn vs Teconnaught TBC
11 00 AM St Michael's St Michael's vs Dundrum TBC
11 00 AM Aghaderg Aghaderg vs St John's TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Carryduff TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Carryduff TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Bredagh TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM St John's St John's vs Castlewellan TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Kilclief TBC
11 00 AM Bright/Ballykinlar vs Darragh Cross TBC
11 00 AM Saul Saul vs Drumaness TBC
11 00 AM Atticall Atticall vs Ballymartin TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Aughlisnafin TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 B vs Burren U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 C vs Newry Shamrocks U12 B TBC
11 00 AM Kilcoo Kilcoo U12 B vs St John Bosco U12 A TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs Clonduff U12 B TBC
Wednesday 21st Aug 2024
AC U16 League Division 1- Standings
7 30 PM Castlewellan Castlewellan vs Burren TBC
7 30 PM Shamrocks Newry Shamrocks vs RGU Downpatrick TBC
7 30 PM Bryansford Bryansford vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh TBC
7 30 PM Ballyholland Ballyholland vs Clonduff TBC
All County U16 Div 4A- Standings
7 30 PM Jack Mackin Park St John Bosco vs Dundrum TBC
7 30 PM St Pauls St Paul's vs Dromara TBC
7 30 PM Loughinisland Loughinisland vs Atticall TBC
7 30 PM Annaclone Annaclone vs St Michael's TBC
7 30 PM Longstone Longstone vs Drumaness TBC
Saturday 24th Aug 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Bright Bright U8 A vs Aughlisnafin U8 A TBC
TBC Downpatrick RGU Downpatrick U8 A vs Saul U8 A TBC
TBC Ardglass GAC Ardglass U8 A vs Loughinisland U8 A TBC
TBC Kilclief Ben Dearg Kilclief U8 A vs Drumaness U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
TBC Ballyholland Ballyholland vs Cumann Pheadair Naofa TBC
TBC Shamrocks Newry Shamrocks vs Burren TBC
TBC Glenn Glenn vs Rostrevor TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Ballymartin Ballymartin U8 A vs Longstone U8 A TBC
10 00 AM Glasdrumman Glasdrumman U8 A vs Atticall U8 A TBC
10 00 AM Aghaderg Aghaderg U8 A vs Dundrum U8 A TBC
10 00 AM Drumgath Drumgath U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
10 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Clonduff TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Tullylish Tullylish U8 A vs Annaclone U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff U8 B vs Mayobridge U8 A TBC
10 00 AM Clann na Banna Clann na Banna U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM St Michael's St Michael's U8 A vs St John's U8 A TBC
10 00 AM Darragh Cross Darragh Cross U8 A vs Liatroim U8 A TBC
10 00 AM CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 A vs St Paul's U8 A TBC
10 00 AM Cherryvale Bredagh U8 A vs Castlewellan U8 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 2- Standings
11 30 AM Ardglass GAC Ardglass U10 A vs Longstone U10 A TBC
11 30 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U10 A vs Glenn U10 A TBC
11 30 AM Jack Mackin Park St John Bosco U10 A vs Clonduff U10 A TBC
11 30 AM Drumgath Drumgath U10 A vs Atticall U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 3- Standings
11 30 AM Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa U10 A vs Annaclone U10 A TBC
11 30 AM Kilcoo Kilcoo U10 A vs Liatroim U10 A TBC
11 30 AM Ballyholland Ballyholland U10 A vs Clann na Banna U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 4- Standings
11 30 AM Loughinisland Loughinisland U10 A vs Tullylish U10 A TBC
11 30 AM St John's St John's U10 A vs Castlewellan U10 A TBC
11 30 AM St Pauls St Paul's U10 A vs St Michael's U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 5- Standings
11 30 AM Saval Saval U10 A vs Newry Shamrocks U10 A TBC
11 30 AM Pettit Park Rostrevor U10 A vs Bryansford U10 A TBC
11 30 AM Burren Burren U10 A vs Clonduff U10 B TBC
AC U10.5 GO Games Group 6- Standings
11 30 AM Cherryvale Bredagh U10 B vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 B TBC
11 30 AM St Pauls St Paul's U10 A vs RGU Downpatrick U10 A TBC
11 30 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast U10 B vs Bredagh U10 A TBC
11 30 AM Teconnaught Teconnaught U10 B vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U10 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
11 30 AM Aghaderg Aghaderg U10 A vs Bright U10 A TBC
11 30 AM Saul Saul U10 A vs Drumaness U10 A TBC
11 30 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief U10 A vs Aughlisnafin U10 A TBC
11 30 AM Glasdrumman Glasdrumman U10 A vs Ballymartin U10 A TBC
11 30 AM Dromara Dromara U10 A vs Darragh Cross U10 A TBC
Sunday 25th Aug 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks vs Longstone TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM Burren Burren vs Saval TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Clonduff TBC
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Bredagh TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Dromara TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Loughinisland TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM St John's St John's vs Teconnaught TBC
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Aghaderg TBC
11 00 AM Tullylish Tullylish vs St Michael's TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Glenn TBC
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs Drumgath TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs St John's TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs St Paul's TBC
11 00 AM Henry Jones Playing Fields Loughinisland vs Bryansford TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Castlewellan TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Annaclone TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Drumaness Drumaness vs Ardglass TBC
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs St Paul's TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Glasdrumman TBC
11 00 AM Ballymartin Ballymartin vs Bright/Ballykinlar TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Saul TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Burren Burren U12 B vs Mayobridge U12 B TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U12 A vs An Riocht U12 B TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff U12 B vs An Riocht U12 C TBC
11 00 AM Shamrocks Newry Shamrocks U12 B vs Saval U12 A TBC
Sunday 1st Sep 2024
AC U12 GO Games Group 1- Standings
11 00 AM Ballyholland Ballyholland vs Saval TBC
11 00 AM Burren Burren vs Cumann Pheadair Naofa TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht vs Longstone TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge vs Annaclone TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff vs Newry Shamrocks TBC
AC U12 GO Games Group 2- Standings
11 00 AM Kilcoo Kilcoo vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Bredagh TBC
11 00 AM Liatroim Liatroim vs Dromara TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Loughinisland TBC
AC U12 GO Games Group 3- Standings
11 00 AM Clann na Banna Clann na Banna vs St Michael's TBC
11 00 AM Tullylish Tullylish vs Aghaderg TBC
11 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum vs Teconnaught TBC
11 00 AM Pettit Park Rostrevor vs Drumgath TBC
11 00 AM Glenn Glenn vs St John's TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Carryduff TBC
11 00 AM St John's St John's vs Bredagh TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Loughinisland TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs East Belfast TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs Kilclief TBC
11 00 AM Bright/Ballykinlar vs Atticall TBC
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Darragh Cross TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Drumaness TBC
11 00 AM Saul Saul vs Ballymartin TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 B vs Kilcoo U12 B TBC
11 00 AM An Riocht An Riocht U12 C vs Burren U12 B TBC
11 00 AM Mayobridge Mayobridge U12 B vs St John Bosco U12 A TBC
11 00 AM Saval Saval U12 A vs Clonduff U12 B TBC
Sunday 8th Sep 2024
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs St John's TBC
11 00 AM Downpatrick RGU Downpatrick vs Carryduff TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs St Paul's TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Bryansford TBC
11 00 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs Castlewellan TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Ballymartin Ballymartin vs Ardglass TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs St Paul's TBC
11 00 AM Drumaness Drumaness vs Glasdrumman TBC
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Aughlisnafin TBC
11 00 AM Atticall Atticall vs Saul TBC
AC U12 GO Games Group 5- Standings
11 00 AM Kilcoo Kilcoo U12 B vs Mayobridge U12 B TBC
11 00 AM Clonduff Clonduff U12 B vs Newry Shamrocks U12 B TBC
11 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U12 A vs An Riocht U12 C TBC
11 00 AM Burren Burren U12 B vs Saval U12 A TBC
Saturday 14th Sep 2024
AC U8.5 GO Games Group 1- Standings
TBC Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U8 A vs Ardglass U8 A TBC
TBC Loughinisland Loughinisland U8 A vs RGU Downpatrick U8 A TBC
TBC Dromara Dromara U8 A vs Bright U8 A TBC
TBC Saul Saul U8 A vs Kilclief U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 5- Standings
TBC Pettit Park Rostrevor vs Newry Shamrocks TBC
TBC Páirc Liam Uí Ír Cumann Pheadair Naofa vs Glenn TBC
TBC Saval Saval vs Ballyholland TBC
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Atticall Atticall U8 A vs Ballymartin U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff vs Drumgath U8 A TBC
10 00 AM Longstone Longstone U8 A vs Kilcoo TBC
10 00 AM An Riocht An Riocht U8 A vs Glasdrumman U8 A TBC
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Aghaderg U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Mayobridge Mayobridge U8 A vs Clann na Banna U8 A TBC
10 00 AM Annaclone Annaclone U8 A vs Clonduff U8 B TBC
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Tullylish U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 4- Standings
10 00 AM St Pauls St Paul's U8 A vs St Michael's U8 A TBC
10 00 AM Bryansford Bryansford U8 A vs Bredagh U8 A TBC
10 00 AM Liatroim Liatroim U8 A vs CLG Ceathrú Aodha Dhuibh U8 A TBC
10 00 AM Castlewellan Castlewellan U8 A vs Darragh Cross U8 A TBC
AC U10.5 GO Games Group 1- Standings
5 30 PM Kilclief Ben Dearg Kilclief U10 A vs Dromara U10 A TBC
5 30 PM Darragh Cross Darragh Cross U10 A vs Glasdrumman U10 A TBC
5 30 PM Ballymartin Ballymartin U10 A vs Saul U10 A TBC
5 30 PM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin U10 A vs Bright U10 A TBC
5 30 PM Drumaness Drumaness U10 A vs Aghaderg U10 A TBC
Sunday 15th Sep 2024
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Bredagh TBC
11 00 AM Bryansford Bryansford vs Loughinisland TBC
11 00 AM St John's St John's vs Annaclone TBC
11 00 AM Carryduff Carryduff vs East Belfast TBC
11 00 AM Castlewellan Castlewellan vs Carryduff TBC
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Atticall TBC
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs Darragh Cross TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Drumaness TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Ballymartin TBC
11 00 AM Saul Saul vs Bright/Ballykinlar TBC
Sunday 22nd Sep 2024
11 00 AM Ballymartin Ballymartin vs Kilclief TBC
11 00 AM Darragh Cross Darragh Cross vs Drumaness TBC
11 00 AM Saul Saul vs St Paul's TBC
11 00 AM Bright/Ballykinlar vs Glasdrumman TBC
11 00 AM Atticall Atticall vs Aughlisnafin TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs Carryduff TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs St Paul's TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs Bryansford TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Castlewellan TBC
11 00 AM Henry Jones Playing Fields East Belfast vs RGU Downpatrick TBC
Saturday 28th Sep 2024
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM Ballymartin Ballymartin U8 A vs An Riocht U8 A TBC
10 00 AM Páirc Sean O'Caoilte - Dundrum Dundrum U8 A vs St John Bosco U8 A TBC
10 00 AM Aghaderg Aghaderg U8 A vs Clonduff TBC
10 00 AM Drumgath Drumgath U8 A vs Longstone U8 A TBC
10 00 AM Kilcoo Kilcoo vs Atticall U8 A TBC
AC U8.5 GO Games Group 3- Standings
10 00 AM Jack Mackin Park St John Bosco U8 A vs Mayobridge U8 A TBC
10 00 AM Clann na Banna Clann na Banna U8 A vs Annaclone U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff U8 B vs Tullylish U8 A TBC
Sunday 29th Sep 2024
AC U12 GO Games Group 4- Standings
11 00 AM Ardglass GAC Ardglass vs Bright/Ballykinlar TBC
11 00 AM Kilclief Ben Dearg Kilclief vs Drumaness TBC
11 00 AM St Pauls St Paul's vs Atticall TBC
11 00 AM Glasdrumman Glasdrumman vs Ballymartin TBC
11 00 AM Pairc Baile Anna, Annsborough Aughlisnafin vs Darragh Cross TBC
AC U12 GO Games Group 6- Standings
11 00 AM Carryduff Carryduff vs RGU Downpatrick TBC
11 00 AM St John's St John's vs Bryansford TBC
11 00 AM Cherryvale Bredagh vs Carryduff TBC
11 00 AM Loughinisland Loughinisland vs Castlewellan TBC
11 00 AM Annaclone Annaclone vs St Paul's TBC
Saturday 12th Oct 2024
AC U8.5 GO Games Group 2- Standings
10 00 AM An Riocht An Riocht U8 A vs Kilcoo TBC
10 00 AM Longstone Longstone U8 A vs Aghaderg U8 A TBC
10 00 AM Clonduff Clonduff vs Dundrum U8 A TBC
10 00 AM Atticall Atticall U8 A vs Drumgath U8 A TBC
10 00 AM Glasdrumman Glasdrumman U8 A vs Ballymartin U8 A TBC
Tuesday 31st Dec 2024
ACHL Res Suppl- Standings
3 30 PM Cuchullians-Dunloy Cuchullains Dun Lathaí vs Portaferry TBC